Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fejhallgató zenehallgatásra...

Fejhallgató zenehallgatásra és gamingre?

Figyelt kérdés

Milyen vezetékes fejhallgatót ajánlanátok a 150-250k HUF árkategóriában zenehallgatásra és gamingre?

Egy Sennheiser HD 600-on gondolkodtam, de egyes oldalakon azt olvasom, hogy az erőssége tényleg a zene, gamingre pedig nem valami erős. A HD 598 elvileg pedig gamingre jobb, mint a HD 600, viszont zenehallgatás terén elmarad a HD 600-hoz képest. Főleg zenehallgatásra használnám egyébként a fejhallgatót, de ha már veszek, szeretném, ha a játékok hangzása is élvezhető lenne vele.

Milyen fejhallgatókat ajánlanátok?



aug. 10. 19:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
A hifisek szinte mind egyetértenek, hogy zenére az Audeze Maxwell messze a legjobb minőségű gaming headset. Az rtings mérései szerint csak kb. 28 ezredmásodperc a késése, és a legjobb hangminőség ebben az ár/felhasználási kategóriában. Beépített DAC, erősítő, EQ opciók, míg a Sennheiserhez az mind külön kell. A zártság nem hiszem, hogy hátrány, viszont egy hátránya van, hogy fél kiló.
aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Várj, te 150ezret kiadnál egy fejhallgatóért csak hogy játsz?🤪😂 Mennyit keresel te habonta?😳

Vagyis anyu-apu mennyit keres?😁

aug. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Azt írta ZENEHALLGATÁSRA és gamingre. Ennél sokkal drágábbak is vannak, pl. Sennheiser HD800S az ideális.
aug. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ideális mi?😂
aug. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Igen, minél nagyobb és jobb térábrázolás az ideális bizonyos játékokhoz, a HD800S a legideálisabb erre a célra az összes árkategóriában, és ez még csak gaming. Zenei célra ideális kategóriában milliós cuccok is vannak.
aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Jajj, most aztán ujdonságot mondtál! Eddig nem tudtam hogy a legegyszerűbb kütyükért is el lehet kérni milliókat, ha elég neves a gyártó és van a némi fejlesztés a cucc mögött. Ettől még majdnem ugyanolyan jó egy 30ezres fejhallgató is az átlagfelhasználónak. De hát az emberek ugye sznobok...
aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Azt lehet h emberünk közben meg félsüket! :D Mennyi különbséget fog érezni vajon? :D
aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

6: Nem csak sznobságról szól. Én leteszteltem, tényleg a HD800S a legjobb térábrázolásban és részletességben. Klasszikus zene hallgatására is az az egyik legjobb ezen tulajdonságai miatt. A gearspace.com-on is írnak róla egyes stúdióban dolgozó dj-k, hogy megfelelő crossfeeddel olyan élethű térhatást lehet elérni, mintha nem is a fejhallgatóból jönne a zene.


A HD600-as, amit a kérdező említett, szintén standardnak számít hozzáértők körérben. A sznobság nem a 200k-s kategóriánál kezdődik.


Az átlagfelhasználónak lehet, hogy jó a 30 ezres, de nem arról szólt a kérdés.

aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

1: Próbáltam utána nézni, de nem igazán találom Magyarországon ezt a modellt. A Nomono kivétel, de az ő oldaluk is azt írja, hogy még nekik sincs raktáron, ráadásul még a beszerzési idő sem ismert. Próbáltam a német és a francia Amazon-on is szétnézni, de ott sincs. Csak az olasz Amazon-on találtam, viszont ők nem vállalják a füles szállítását Magyarországra.


2: Zenehallgatásra használnám FŐLEG, de ha már van, akkor szeretném benne élvezni azt a 4-5 órát, amit hetente szoktam kockulni.


5: Az összes árkategóriában szerintem azért a HE-1 jobb csak az ára alapján ítélve. Viccet félretéve, a HD800S ára eléggé túllépi azt, amennyit szánnék egy fülesre.

aug. 14. 22:50
 10/13 anonim válasza:

A Thomann.de-n elérhető, szállítanak Magyarországra is.


Zenehallgatásra alig van ennél jobb ár/érték arány.


De azt mondják a Beyerdynamic 770, vagy az új 900-x is nagyon jó, én nem szeretem őket, de sokan használják.


A legbiztosabb, ha kipróbálod őket vásárlás előtt, amennyiben találsz olyan helyet.

aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!