Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Telekomnál részletre vett...

A Telekomnál részletre vett készüléket (tv) van mód más azonosítójára átrakatni? Sajnos a családom belekényszerített egy vásárlásba és egyre kényelmetlenebb, hogy nekem kell fizetni és behajtani rajtuk havi szinten az árát.

Figyelt kérdés
Mondjuk ez volt az utolsó szívesség felé és ezen az sem fog változtatni, hogy egy mázsaötven körüli állat a testvérem, de ez készülék már itt van.
júl. 4. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg ha ő kérvényezi. Ha nem hajlandó, nem fizetném tovább, vigyék csak nyugodtan, esetleg eladnám, persze a tartozással együtt. Csak ne szólj neki, mert még a földhöz vágja...
júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"a családom belekényszerített egy vásárlásba"


És ezt mégis hogy kell elképzelni?

júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy a nem túl eszes, de nagy darab testvérem addig nyaggatott más családtagokkal ameddig nem vettem meg. Amit cserébe felajánlott természetesen nem tartja és minden hónap elején harcolni kell vele, hogy fizesse ki. Tudom, hogy hülye voltam és tanultam is az esetből.


Mindezt azért mert nem bírt elmenni a mediamarktba 0% thm-es hitelt intézni, mert kifog rajta bármilyen ügyintézés. Ezért is szállt rám a fél családdal, hogy vegyem meg a saját azonosítómra.

júl. 4. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És miért laksz még ott?
júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


"A megvásárolt készülék részleteit nem lehetséges átvállalni."

júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez benyaltad.

Legközelebbi szülinap-névnap-karácsony és egyéb alkalmakkor irj egy kártyát hogy eddig mennyit adtál "ajándékba" a TV árából.

Ha humorodnál vagy akkor a paírt dobozba teszed és becsomagolod szépen :D

júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Illetve, nnentől nemhogy nincs szívesség, de minden egyes alkalommal amikor majd a tesód mond valamit h megcsinál, vagy ígér, csak kérdez vissza "Úgy ahogy a TV-det fizeted?"


Illetve lehet égetni, mindenféle FB helyeken ahol a család másik fele és a haverjai látják, írjál rá hogy mikor fizet? meg "ugye tudod hogy még mindig tartozol", ha postol bármit ahol jól érzi magát, komment - bezzeg a TV-d törleszőjére nem futja...." stbstbstb

júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá gyerekzárat, ha nem fizet rendszeresen magától önként és dalolva adott időben.
júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!