Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 Elite-et vagy xbox360...

Xbox360 Elite-et vagy xbox360 arcade-ot vegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
xbox 360 slim:)
2010. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel érdemi különbség csak a kiszereltségben van, ezért felvetődhet egy kérdés: Mire akarod használni? (ezalatt a LIVE-ot értem leginkább) :)


Ha az ELITE verziót választod, akkor a 120 GB helyet, max LIVE-al tudnád kihasználni! Ha csak nem akarod az összes játékot felmásolni a vinyóra, lemezkímélés céljából!


az ARCADE, pedig jó arra, hogy rátedd a mentéseidet az 512 MB-os karira és kész, LIVE-ra nem igen használható, mivel nincs rajta hely!


De a most megjelent SLIM verziót is ajánlom, igaz, abba 250 GB-os HDD van, meg WIFI! De döntsd el! :)

2010. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a live nak sok mentése van?
2010. nov. 2. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:

arcade-t ne!!

egy nagy kalap sz*r úgy ahogy van le lehet hányni!!!!

a LIVE...hmmm nekem van,de szerintem nem egészen használom ki...én csak játszok rajta,mert sajnos nekem még angol van,de ettől a hónaptól lehet magyart venni,de nekem sajna még áprilisig szól az előfizu.

(nekem 360 elit limited edition van +250 gb meg ilyenek...én tökéletesen megvok vele elégedve

2010. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha flasheltetni akarod,akkor Arcade!Bárki bármit mond,warezról egy játék +lemez max---300FT!!!!!És hidd el,ez a lényeg!Miért dobnál ki egy játékért mondjuk 6-7000 FT-ot?Ilyen árban 20 játékod lehet warezen!És hidd el,ugyan olyan.Csak spórolsz vele,és nem keveset!Nekem is flasheltetett box van,és nem igaz hogy ugrik a gari,mert ha jól csinálják,észre sem lehet venni!!
2010. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elitet veszek flash nélkül mer live-ozni szeretnék meg cod mw2 vagy black ops még nem tom. és ha regelek silver live-ra télleg kapok 1 hónap ingyen gold-ot?
2010. nov. 4. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:

14:46 vagyok


igen kapsz,de ne silverre,hanem goldra reggelj,mert az jobb!!

és szerintem mostmár várd meg a Black Ops-ot...én már kivittem a modern warfare 2-őt multin,de már Prestige módban untam...:P pedig az még csak a 2. ...

2010. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vagy


sorry elírtam:


reggel silverre,és kaposz egy hónap goldot,de silverrel semmit nem tudsz csinálni...(még játszani sem!!)ezért kell megvenni az egy év goldot...de h rám hallgatsz vársz még vele 1-2 hetet,és akkor vehetsz magyar live-ot

2010. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!