Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb Xbox elite vagy...

Melyik a jobb Xbox elite vagy arcade? Ha a belsőmemória nem túl nagy érdemes megvenni, pl 256MB-os?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 22:20
 1/5 Morfologus ***** válasza:
mivan?
2010. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hi

Az elitnek (nekem is elit van) 120 giga helye van, az arcadenak semmi... a HDD-nek annyi szerepe van, hogy amivel tudod, hogy mostanában játszani fogsz felteszed, hogy a lemezt csak az indításnál pörgesse meg, ne több órán keresztül amíg játszol, így kíméled az olvasófejet. Én nagyon jól elférek 120 gigán... az minimum ugy 12 játék, annyival meg szerintem úgyse játszol egyszerre.

Bár ha jól tudom akkor az új slim az 250 giga és ugyanannyiba kerül mint régebben a 120-as elit.

Ha arcade-ot veszel, amihez nincs memória, akkor ahhoz vehetsz 256 MB-osat (meg nem tudom mekkorák vannak még) de arra csak a mentéseid mennek. Szerintem jobb ha van egy kis memória benne olvasófejet drága cserélni.

2010. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Elie-ből is van 250Gb-os.

2010. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Elite

Amúgy a pontos neve a 251Gb-os Elite-nek: Super Elite.

2010. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na már mindent elírok. :)

*250Gb

2010. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!