Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Arcade, a Pro és az...

Xbox 360 Arcade, a Pro és az Elite. Melyik a legkorszerübb melyiket érdemes meg venni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 20:05
 1/4 famousboy ***** válasza:

ARCADE---------

régen vezetékes kontroller, újakhoz vezeték nélküli

Xbox 360

256 MB belső memória


PRO-----

vezetéknélküli kontroller

Xbox 360 króm meghajtóval

20 60 120 GB HDD

mikrofon

system link kábel


ELITE-----

vezetéknélküli fekete kontroller

Xbox 360 fekete házzal

120 GB HDD

fekete mikrofon

system link kábel



nekem a PRO van, szerintem a legjobban az éri meg, az ELITE nemsokkal tud többet.

2010. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 famousboy ***** válasza:
HDD azért jó ha van, mert telepítheted a játékokat, DVD mindeképp kell hozzá, de így halkabb a gép. Állítólag ha sokat pörög a gépben a DVD, tehát ha nincs telepítve a játék, akkor karcolódik a DVD.
2010. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legkorszerűbb az új slim (vagy ki hogy nevezi), amiből az arcade 4GB memóriával jön, a nagyobb csomag pedig 250 GBos HDDvel.
2010. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 famousboy ***** válasza:

az igaz, hogy a legkorszerűbb az új Slim, flashelni is lehet, de ha a legújabb dashboard van rajta (2.0.9199-nél újabb) akkor az új játékokat nem fogja vinni, mivel ez a dashboard egy új védelmi rendszert tartalmaz.


dasboard képek:

régi: [link]

2.0.9199: [link]

új: [link]

2010. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!