Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért tartja a legtöbb ember...

Miért tartja a legtöbb ember a Playstationt jobb platformnak, mint az Xboxot?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 15:06
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem mindig jobb PC-n játszani, mint konzolon. Fifaban pl PC-n vannak a csalók, és így ott nem lehet normálisan játszani
2023. márc. 18. 14:46
 22/26 Morzsi007 ***** válasza:
36%
A gyerek elvan a PC-vel és az Cbox kontrollerrel, sőt egyre többet játszik billentyűzettel meg egérrel, miután mondtam neki, az igazi gamerek Pc-t használnak, 10 éves gyerekről van szó, általában hétvégén játszik, hétköznap nemigen.
2023. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nyilván egy PC lehet erősebb, de egy jó PC nagyon drága
2023. márc. 18. 15:45
 24/26 Morzsi007 ***** válasza:
57%

Így van. Aki csak játszani szeretne és nincs PC-je egyáltalán, akkor konzol egyszerűbb és olcsóbb megoldás.

Mivel, hogy én is használom pár dologra a gépet így célszerűbbnek láttam bővíteni, kapott a gamer monitort, így igaz FHD, de 120-160 képkockával lehet játszani, ami nekünk teljesen megfelel és másra is jo. A gép nem egy brutál erős, milliós PC, hanem kb Xbox Series X teljesítményt tudja.

2023. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Persze, nem értem min kell fent akadni
2023. márc. 18. 16:33
 26/26 anonim ***** válasza:

#22 ja, a pc masterrace szerint. vegyél egy konzolt, és rájössz mennyire hülye voltál korábban, hogy kizártad magad egy nagyon színes és érdekes világból


amúgy a ps egy dologban jobb: vannak rá japán játékok amik boxra, pcre nincsenek

2023. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!