Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Katabolt.hu-ról mi a véleménye...

Katabolt.hu-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olcsó videókártyák után nézek és ezen az oldalon megtaláltam azt de

nem tűnik túl reálisnak a többi bolthoz képest.Aki vásárolt már itt

van-e valami tapasztalata jó/rossz?



2022. jan. 5. 16:45
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Sziasztok!


Ha még nem rendeltél innen vagy a jóember egyéb más kamucégétől ne is tedd, ha pedig már túl vagy ezen fordulj a lakhelyed szerinti illetékes rendőrkapitánysághoz személyesen, vagy interneten a police.hu/E-ügyintézés/Új ügy indítása/Bűnügyi szakterület/Bűnügyi ügyintézés bűncselekményekre vonatkozóan/IN-100016 alatt tedd meg a feljelentést és csatold be a folyamatban lévő ügyszámot is!


FONTOS! Az oldalon korábban megjelent ügyiratszám helytelen, NEM a Nagykátai Rendőrkapitányság kezeli az ügyet, hanem a Szombathelyi Rendőrkapitányság. A HELYES referenciaszám pedig: 18010/1613/2021 bü.

2022. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Én is beküldtem ügyfélkapun a feljelentést.Kedden megyek kihallgatásra pont a Szombathelyi Rendőrkapitányságra.Köszönöm az előttem szólónak az infót,felírtam az ügyszámot!
2022. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Mariann3 válasza:
Sziasztok!10141696-00000000 számra utalmat,s erről is utalta vissza.
2022. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!