Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Katabolt.hu-ról mi a véleménye...

Katabolt.hu-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olcsó videókártyák után nézek és ezen az oldalon megtaláltam azt de

nem tűnik túl reálisnak a többi bolthoz képest.Aki vásárolt már itt

van-e valami tapasztalata jó/rossz?



2022. jan. 5. 16:45
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:

Igen, de ez számomra ellentmond annak, amit az előttem kommentelő írt, hogy tudniillik utalt tegnap. Akkor hogy, milyen számláról?

Másrészt ma kaptam egy hivatalos levelet a rendőrségtől, hogy már nyomozás folyik a fickó ellen. TEHÁT TEGYETEK FELJELENTÉST!!! A ti feljelentéseteket is becsatolják majd a többi mellé, így a büntetést nem úszhatja meg, ha pár kisebb összeget visszautalgat megbánásból vagy számításból. Ugyan már!!!

2022. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:

UGYANAZ AZ EMBER (Illés István) és ugyanaz a módszer... (csak a kamu webáruház neve más meg egy másik bankkal szerződött... )


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

2022. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:

Már ezer éves tanács: "SOHA NE UTALJ ELŐRE!"

Még postaköltséget se.

Akkor se, ha az eladó cég, vagy magánember vergődik, hogy mert sokszor bukott már mert nem vették át a terméket. Érdekes, más webshopok képesek utánvétellel elküldeni akár félmilliós, egymilliós árú termékeket is.

Akkor se utalj előre, ha csak így adja el az eladó a terméket, mert akkor keress mást, aki nem várja el az előre utalást.

Akkor se, ha csábítóak az árak.

2022. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Mariann3 válasza:
Sziasztok!Én vasárnap,2 napja utaltam felelőtlenül át egy porszívó árát,másnap már próbáltam hívni,üzenetet írni,hogy pontosat megtudjak a szállítás várható idejéről,de hiába.Majd 100 ft-ot elutaltam,hogy közlemény rovatba fel tudjam venni vele a kapcsolatot-mivel máshogy nem sikerült,az interneten megadott összes telefonszám nem kapcsolható-s leírtam neki,hogy azonnal utalja vissza az általam elutalt összeget.S vannak csodák!!Visszautalta még a 100 ft-ot is.Próbáljátok ki!!!!!
2022. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Mariann3 válasza:
Ugyan arról utalta vissza,amire utaltam.
2022. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
Én is írtam neki többször, de nálam nem jött be sajnos. Ma már a weboldal sem elérhető. Végre.....
2022. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:

Amit a feljelentés után próbáltam: Emailt írni, de ma már tudtam már neki, mert a szerverről visszapattant. Hiszen a webáruház már nem él...

Az ajánlott levelet (a lemondó nyilatkozat volt benne) Illés Erzsébet (tesó lehet) átvette Nagykátán, vagy aláírta hogy nem vette át. Szóval ez nem járható út, ráadásul ez 1000 Ft körüli költség.

Megfogadva mások tanácsát próbáltam a megadott Estre Bankos számlaszámra 100 Forintot utalni, de ez a bankszámlaszám ugye zárolva lett, így ez sem járható út. Ez sem sikerült... Egyéb ötlet? Tanács? Mázlisták, akiknek visszautalt, kérem, segítsetek. Anna

2022. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Mariann3 válasza:
Nekem hétfőn 05.09-én utalta vissza.Megadjam a számlaszámát?
2022. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Kedves Mariann3! Én kérném a számlaszámát, tennék egy próbát. Én meg pont 9.-én utaltam neki, szerencsére "kisebb" összeget.
2022. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Kedves Mindenki!


Mi is utaltunk neki sajnos még április végén...

A 100Ft-os trükköt pár napja kipróbáltuk, de már zárolva van a számlája, így ez már nem működik.


Köszönöm a sok infót, amit feljebb írtatok, így könnyebb előre lépni az ügyben.


A "13100/495/2022.bü" ügyszámra hivatkozva én is feljelentettem az illetőt.

Most hívtak a nagykátai kapitányságról, hogy aki még érintett, tegyen feljelentést, viszont a SAJÁT LAKHELYE szerinti kapitányságra menjen be, vagy a BUDAÖRSIRE, mert ez az ügyszám oda tartozik, így futnak össze a szálak a leggyorsabban.

Nekem a lakhelyem szerintiek tanácsolták azt, hogy a nagykátai rk-nak küldjek emailt, de ezt rosszul mondták.


Kitartást mindenkinek, és további szép napot!

2022. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!