Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Katabolt.hu-ról mi a véleménye...

Katabolt.hu-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olcsó videókártyák után nézek és ezen az oldalon megtaláltam azt de

nem tűnik túl reálisnak a többi bolthoz képest.Aki vásárolt már itt

van-e valami tapasztalata jó/rossz?



2022. jan. 5. 16:45
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:

Ma voltam feljelentést tenni a rendőrségen.MINDEN KÁROSULTNAK AJÁNLOM HOGY TEGYE MEG. Kb. 30-60 perc volt az egész. Mindent elmondtam a rendőrnőnek a tranzakcióról meg hogy az utalás után semmilyen módon nem reagáltak a megkereséseimre. Stb. Utólag azt találtam erről a cégről/webáruházról, hogy felszámolás / törlés alatt áll már hónapok óta és ehhez képest ez a weboldal azóta is vígan üzemel. Mennyit kereshetnek így naponta szerintetek ezzel a csalással? Ha van 6-7 vevő, akit lehúzhatnak így, akkor megvan nekik az 1 Milla NAPONTA. Mi vagyunk a hülyék, hogy nem ezt csináljuk, amit ő. Még én se látok a dühtől, de remélem igaz és elfogták az illetőket, bár szerintem mostmár legyen B terv is velük kapcsolatban:

Amit még talán tenni lehetne: én biztosan feljelentem őket a NAV-nál, hiszen nekem ÁFÁ-s számlát állítottak ki. Meg fogom kérdezi a NAV-ot írásban, hogy befizették-e az áfát miután a terméket kifizettem nekik ,szóval azt akarom, hogy NAV is nézzen a körmükre egy kicsit. Ne csak nekem legyen rossz.A másik amit talán lehetne, hogy mindenki írjon egy emailt ennek a senkiházi cégnek, hogy meggondolta magát és eláll a vásárlástól, mert a a weboldaluk szerint a vásárlás után még 14 napig elállhatunk a vásárlástól, ekkor vissza kell utalniuk amit befizettünk. HA nem utalja vissza, akkor levél mehet a fogyasztóvédelemnek. Így Ők kicsit talán többet tudnak tenni nálunk.

A másik amit talán még lehetne tenni, hogy a GLS futárszolgálat a partnercége? Esetleg hozzájuk is lehetne fordulni, hogy csalók használják a cég nevét, logóját, hivatkoznak rá, mintha partnerek lennének. Az ilyen cégek nem szeretik, ha keveredik a nevük a csalókéval. Szóval MINDENKI menjen a rendőrségre, mert ez a fasz már hónapok óta zavartalanul lopja az emberek pénzét büntetlenül. Minél hamarabb tüntessék el ezt a csaló rohadék webáruházat, hogy mással ez ne történjen meg mint ami velünk.

Minden ötletet szívesen meghallgatok mit lehetne még tenni velük kapcsolatban.ÉS TEGYETEK FELJELENTÉST A RENDŐRSÉGEN MINDENKÉPP!!!! ÜDV: ANNA

2022. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is a károsultak táborához tartozom. Részemről eddig békéltető testületi bejelentés született, de amennyire tudom, ismert már a tisztel tulaj előttük több próbálkozásával.

Fontos, hogy a katabolt.hu mellett a webplazak.hu is hozzá tartozik, onnan SE rendeljen senki, mert csak az ideget kapja a pénzéért!

A legutóbbi hozzászólásokat olvasva, megyek a rendőrségre, és csatlakozom a feljelentők közé.

2022. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Roberto2 válasza:
Ez hihetetlen, hogy már több feljelentés is érkezett az oldallal kapcsolatban és még mindig szabadon garázdálkodhatnak. Én ma néztem mosógépet ezen az oldalon, de a gyanúsan alacsony ár miatt, illetve a weboldal túlzott egyszerűsége miatt kerestem rá a véleményekre, és örülök, hogy nem ugrottam bele a vásárlásba.
2022. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:

Egy hivatalos weboldal szerint sajnos az illető már több céget alapított és működtetett ugyanígy, ugyanilyen "felelősséggel". Itt láthatjátok/kereshetitek ki a nyilvános cégadatok közül: [link]

És láthatjátok/megtalálhatjátok itt ezt a kedves embert, aki megkeseríti az életünket:

Illés István tulajdonos cége: Neo Distribution Kereskedelmi és Szolgáltató Kft néven működött 2020 szept-től pár hónapig.

Erre egy nyilvános adatbázisban találtam rá és szinte biztos, hogy róla van szó:

Illés István (an.: Suki Mária)

Születési ideje: 1992/11/29

2760 Nagykáta, Kövidinka utca 58.

2760 Nagykáta, Kövidinka utca 69. Fszt.1.58. (Más-más bekezdésben más-más lakcímcím szerepel, de a név, a.n. szül.adatai azonosak)

Szóval én úgy látom, hogy pár éve folyamatosan hozza létre más-más néven a kamu weboldalakat és FOLYAMATOSAN KASZÁL ÉS KASZÁL. A különbség, hogy perpillanat most ez most nem egy Kft, hanem egyéni vállalkozóként most épp a Katabolton keresztül. Háborítatlanul és büntetlenül átver mindenkit évek óta. A Rendőrség hol van? Nem találja? A Fogyasztóvédelem, a NAV hol van?

2022. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:

Próbálta már valaki a bankon keresztül visszaszerezni, visszautaltatni a befizetett vételárat? Ehhez be kell menni a bankba és kezdeményezni a visszautalást.

"A visszautaláshoz a célszámla tulajdonosának hozzájárulása szükséges. A kedvezményezett jóváhagyása nélkül a bank nem jogosult dönteni a visszahíváskérés teljesítéséről. Amennyiben a kedvezményezett a visszautaláshoz nem járul hozzá, illetve a megkeresésre nem reagál, az ügyfél bármelyik (OTP) bankfiókban írásban kérheti a kedvezményezett nevének és címének kiadását annak számlavezető bankjától."

A hosszú idézetes részt egy csaló webáruház "működéséről" szóló cikkben találtam a 24.hu-n.

Naiv és reménykedő a kérdésem: Sikerült már valamelyik károsultnak közülünk megszerezni ily módon a számlatulajdonos adatait? Jobb esetben a célszámla tulajdonosa beleegyezett már valakinél a visszautalásba?

2022. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 NovaTerra válasza:

Üdv!


Én voltam a #9 válaszoló. Annak aki most megy feljelentést tenni, vagy már megtette, de még nem szóltak a nagykátai örsről, annak mondanám:

A feljelentésemet becsatolták egy Nagykátán folyó ügybe:

A száma:

13100/495/2022.bü


Ha esetleg van akinek ez segít, akkor örülök. Mindenki megemlítheti a biztos uraknál és hölgyeknél, ők majd tudják a további lépéseket.


Én személy szerint nem hiszem hogy valaha látjuk még a pénzünket, de remélem szép hosszú letöltendő lesz a jutalma a helyi khm... all-inklúzív pihenő otthonban.

2022. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:

Üdv!

Sajnos én is belefutottam az ügybe. Mind elég frissen írtatok ide, nem lehet, hogy mégis lesz a dologból termék, vagy pénzvisszaküldés? A Bankot megkérdeztem, vissza lehet hívni az öszeget, de költsége van, és bele kell egyeznie a másik félnek. Nem tudom, mit tegyek. EVNY lekérdezés és OPTEN adatok szerint működő cég.

2022. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

Nos kedves sorstársak, jó hírem van. Tegnap sajnos belefutottam, rendeltem tőle, aztán megtaláltam itt véletlenül ezt a beszélgetést.

Írtam az e-mailjére, hogy mivel utólag látom, hogy kényszertörlés alatt van a vállalkozása, és sok a megkárosított vevő, így ezúton elállnék a vásárlástól, és amennyiben AZONNAl nem utalja vissza a pénzt, feljelentem, ahogy a többi vevője is tette. Éjjel egykor megjött az utalás, visszakaptam az utolsó fillérig az összeget. Szóval van remény!

2022. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
Engem is megkárosított ez a mocsok csaló. Természetesen mivel az emailjeimre nem válaszolt és telefonon is elérhetetlen, ezért a rendőrségen feljelentettem. Utána mentem a bankhoz (Erste) hogy megkérdezzem mi a protokoll náluk a visszautalással kapcsolatban, mivel én nem az ő ügyfelük vagyok. Semmi jót nem mondott, csak annyit, aminek nagyon örültem, hogy zárolták Illés István EV számláját, tehát ezen a számlaszámon, amire sajnos én is pénzt küldtem (tehát a www.katabolt.hu számlaszámát zárolta a rendőrség.TEGYEN MINDENKI FELJELENTÉST, aki nem kapta vissza a pénzét. Anna
2022. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Én is károsított vagyok. Április 28-án rendeltem. Sajnos nem voltam körültekintő, beleugrottam. Nem tűnt fel, hogy gyanúsan alacsony az ára a terméknek. Most írtam neki e-mailt, hogy elállok a rendeléstől és utalja vissza a vételárat. De most látom, hogy Anna írta, hogy az ERSTE Bank zárolta a bankszámláját, akkor már utalást nem tud indítani. Akkor marad a feljelentés.
2022. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!