Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Katabolt.hu-ról mi a véleménye...

Katabolt.hu-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olcsó videókártyák után nézek és ezen az oldalon megtaláltam azt de

nem tűnik túl reálisnak a többi bolthoz képest.Aki vásárolt már itt

van-e valami tapasztalata jó/rossz?



2022. jan. 5. 16:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Semmiféle infót sem találok az amúgy Ilyés Erzsébet ev név alatt alatt futó vállalkozásról. Én nem kockáztatnék, messziről elkerülném ezt a webshopot.
2022. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Rendben,kösz a választ!
2022. jan. 5. 17:19
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak előre utalási lehetőség van, EV az illető, semmi infó nincs arról, h van készleten, vagy dropshiping vagy várnod kell 1 évet mire megkapod stb.
2022. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Joci_27 válasza:
100%
Minden jel arra utal, hogy kamu oldal. A röhejesen alacsony árak, csak előreutalás, korlátlan darabszám rendelés, semmi infó nincs az oldalról se a cégről … stb. Szerintem nagy ívben kerüld el
2022. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
Vigyázzatok vele, kamu oldal, voltam a megadott címen, csak egy műhely található ott, sehol egy lélek sem....
2022. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 PolNikkel válasza:
Hát engem jól átbasztak, 250ezret utaltam előre
2022. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:

Én is egy jóhiszemű "vásárló" vagyok.

Az egyébként hitelesnek tűnő díjbekérő után lekértem az adatokat az EVNY portálról és mivel a vállalkozó adatai egyeztek a díjbekérőn szereplő adatokkal én is utaltam egy kisebb összeget egy adott termékért.

Ennek már egy hónapja és azóta sem érkezett meg a termék. A megrendelés státusza "Payment accepted"-be ragadt. Egy rakás levelet írtam Ilyés Erzsébet mindkét e-mail címére, de semmi válasz.

Nem adom fel, amíg lehet elmegyek. Hihetetlen, hogy ezt így büntetlenül a szemünk előtt csinálja valaki.

A következő lépés nálam az elállási nyilatkozat lesz, utána pedig a fogyasztóvédelem. Ha mást nem is, legalább annyit elérhetek, hogy a webshop lekerüljön a térképről és másokat ne lopjanak meg.

2022. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
Sajnos engem is nagyon átvert. Most Illés István EV néven üzemelteti a "boltot",tehát a kiállított számlán is az ő neve van. Egy mosogatógép árát buktam. Mióta utaltam a megadott Erste bankszámlára, azóta nem tudom elérni őt/őket sem telefonon és az emailjeimre sem válaszolnak. Most kaptam tőlük ugyan egy automatikus emailt, hogy A megrendelés státusza "Payment accepted" lett, De ez semmin nem változtat, mert nem lehet velük kapcsolatba lépni.Ma reggel mindenképp bemegyek a rendőrségre feljelentést tenni, mert a ti emailjeiteket elolvasva már biztos vagyok abban, hogy várhatok akármeddig, a KATABOLT, illetve Kátabolt meg ez az Illés István EV nem fog keresni engem. Ezt a pénzt buktam. Tett már más is feljelentést a mocsok vállalkozó, Illés István ellen? Mert minél nagyobb a kár, amit okozott, gondolom annál nagyobb eséllyel kapják el. A "bolt" természetesen Nagykátán van a számla szerint, a Kadarka utcában, az 5101 házszám alatt. Mindenképp visszatérek ide erre az oldalra, hogy beszámoljak arról mi történt. De addig is szeretném megkérdezni tőletek, hogy volt már valaki, aki így vagy úgy, de a pénzét visszakapta vagy valamilyen módon visszaszerezte? Nem keresek valami sokat, nekem ez a 127 000 Ft nagyon sok. Ha belegondolok, hogy ő ezzel naponta megkereshet akár 1 milliót is, és még nincs börtönben, és gyakorlatilag háborítatlanul csinálja a disznóságait.Mert a bank még szóba áll vele, céget alapíthat, szóval nagyon pipa vagyok.Ki hogy, vagy kinél próbálkozott már, hogy elkapják a mocskos férget vagy hogy a kára megtérüljön? Köszönöm ha válaszoltok!!!!
2022. ápr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 NovaTerra válasza:

Üdv!

Bocs hogy újraélesztem a topicot, de én is egy sértett vagyok az ügyben egy RTX 3060 Ti árával. Tettem feljelentést és úgy néz ki megtalálták az illetőt. Akit érinthet és még nem tett feljelentést, most lehet a legjobb megtenni.

Nova voltam

2022. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:

Üdv!

Sajna én is egy újabb sértett vagyok az ügyben. Én hűtőt szerettem volna venni. A feljelentést hova küldted, segíts légyszíves mert nem látok a pipától.

Nagy voltam

2022. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!