AirPods gyártói garancia?

Figyelt kérdés
Ma vettem az eMAG-on egy második generációs AirPods-t, de a jótállásban 2022. november 25. van, nem pedig 2022. december 15/14. Nem egy évre szól a gyártói garancia? Használt a cucc vagy miért van ez?!

2021. dec. 15. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, mert a fülhallgatókra tudtommal (de javítsatok ki ha nem így van) nem vonatkozik a 2 hetes elállási jog, mivel higiéniai termék, így ergo nem is küldhették vissza.

Én mindenképp megkeresném őket, hogy most akkor mivan.

2021. dec. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor azt tervezted hogy emiatt felhívod az ügyfélszolgálatot, vagy személyesen visszamész és tőlük kérsz választ, akkor mi volt az ami miatt mégis azt gondoltad, hogy majd mi illetékesek leszünk megválaszolni neked?

Egyébként az a lényeg, hogy a kézhezvételtől ketyeg a jótállás ideje. Ezt pedig a számlával tudod igazolni. Azt mindenképp örizd meg.

A téves dátum lehet szimplán egy elírás, fordulj hozzájuk bizalommal, minden bizonnyal segíteni fognak neked ebben, és elnézésed kérik majd a kellemetlenségért.

2021. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este 9-kor bontottam ki, azért nem hívtam fel még őket😄
2021. dec. 16. 08:32
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt a telefonban írja?
2021. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, a telefonban.
2021. dec. 16. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor azt korábban kapcsolódott egy iPhone-hoz. Akkor indult a geri idő.

Valószinüleg visszaküldött terméket kaptál.

2021. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És szerinted megéri emiatt visszaküldeni? Vagy mit csináljak? Mert azért idegesítő hogy ugyanannyit fizettem egy visszaküldött termékért mint egy vadiújért..
2021. dec. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!