Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Airpods vásárlása után miért...

Airpods vásárlása után miért 2 hónap gyári garancia van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. az elöző hét vásároltam egy airpods 2-es készüléket, az üzlet nevét nem szeretném leírni, de annyi elég hogy "Megbizható bolt" árúkereső alapján több 10ezer pozitiv értékelése van de ez annyira nem lényeg, ugye az aktiválástól az apple termékekre 1. év gyári garit ad az apple, nos amikor vásároltam elöző héten. Onnantól kéne számítania az 1. évet. És a beállításokban le ellenőríztem és azt írja hogy januárban jár le az 1. éves garancia :"D Az hogyan lehetséges amikor full bontatlan terméket kaptam?? Mintha valaki már aktiválta volna ez év Januárjában és úgy árulják mintha bontatlan lenne. Ez eléggé idegesít engem mivel ha már kifizetek ennyi pénzt méghozzá egy megbizható boltból akkor ne egy szar használt terméket kapjak már. megprobálom felvenni a supportal a kapcsolatot

2021. nov. 15. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért csak írd le a boltnak a nevét, az sokat segít a kérdés megválaszolásában. Van egy-két tippem.

Attól hogy volt raja fólia még nem biztos hogy zsír új a termék. Lehet hogy visszavitték és újracsomagolták.

Apple magyar ügyfélszolgálat: 06 80 983 435 Itt ellenőriztetheted az Airpodsot.

Illetve olvasd el ezt a cikket:

[link]

2021. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
A bolt mit írt mennyi a garancia rá? Mi van a szerződésben? Először is írnék a boltnak ahol vetted, hogy ez a gondod és a papírok szerint nem így kéne lennie, korrigálják. Csak panaszként legyen egyértelműen megírva, hogy annak kezeljék.
2021. nov. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hivatalos boltból, vagy viszonteladótól kell venni. Sakri fűszeresnél nem veszünk ilyesmit az ilyen gondok miatt.
2021. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig konzolvilágtól vettem, először meg is lepődtem hogy ez micsoda most meg várom a válaszukat.
2021. nov. 16. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:
ha online rendelted akkor állj el a vásárlástól és meg van oldva.
2021. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és fenyegesd meg őket a fogyasztóvédelemmel, általában szokott segíteni :)
2021. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:
Erre én is kiváncsi leszek, mi lesz a vége, hogy sikerült összehozni a 2 hónap garancia időt.
2021. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló röviden a fogyasztóvédelem az mit takar? Mert annyira nem vagyok tisztában ezzel, majd meg jelentkezem hogy mi lesz a válaszuk
2021. nov. 16. 17:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Így is elállhatok a vásárlástól hogy felvan bontva a termék? illetve mèg 14 napon belül vagyok azt hiszem
2021. nov. 16. 17:56
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
Fülhallgatót tudtommal nem lehet visszaküldeni bontott állapotban, higiéniai okokból, olyan, mint az alsónadrág.
2021. nov. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!