Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hardveraprón vásárolt Apple...

Hardveraprón vásárolt Apple termék garanciális 1 éven belül?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron vettem egy AirPods Pro-t a Hardveraprón és az egyik füles kvázi nem töltődik. Számla nélkül él az 1 éves világgarancia? Az Apple ügyfélszolgálatán regisztráltattam a terméket, de az iStyle-ban nem látták, hogy érvényes a garancia, én viszont, ha ezen az oldalon rákeresek a termékre, akkor érvényesnek mutatja.


[link]



2021. máj. 22. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mi döntjük el.

Ha nem fogadják el tőled, azon mi sem tudunk segíteni.

Ingyen hívható ügyfélszolgálati vonal:

Magyarország

06 80 983 435

2021. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontosan mit mutat az az oldal?

Lehet hogy érvényes a jótállás

De nincs az Apple termékekre "világgarancia"!!

Európában csak az Európai puacra szánt termékekre van jótállás!

Ha a tiéd valami behurcolt szükeimportos cucc, akkor arra nincs gari.

2021. máj. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt írja, hogy a vásárlás dátuma érvényes, és a tegnapi nap még azt is írta, hogy a repairs and service coverage is érvényben van, ma viszont ezt már nem látom.

Honnan látom, hogy EU-s model-e? Régebben még talán az C és E jelölések a dobozon segítettek, de most nézem, hogy ezek már az amerikai dobozokon is rajta vannak.

2021. máj. 23. 12:42
 4/10 anonim ***** válasza:

"Régebben még talán az C és E jelölések a dobozon segítettek, de most nézem, hogy ezek már az amerikai dobozokon is rajta vannak."

Conformité Européenne, azaz európai megfelelőség.

Az e jel pedig megint más:

[link]

2021. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam:


[link]

2021. máj. 23. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:

"Honnan látom, hogy EU-s model-e? Régebben még talán az C és E jelölések a dobozon segítettek, de most nézem, hogy ezek már az amerikai dobozokon is rajta vannak."


Esetleg olvasd el hogy mit jelent.

Amit utoljára belinkeltél, az tökéletesen tartalmazza a szükséges információkat magáról a jelzésről, csak el kell olvasnod.

2021. máj. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ezt a listát nézd végig:

[link]

2021. máj. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egy olasz model (az ha minden igaz, az EU resze)
2021. máj. 25. 08:12
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ez egy olasz model (az ha minden igaz, az EU resze)"

Az, hogy EU felhasználási direktíváknak megfelel valami, az nem azt jelenti, hogy a garancia EU szerte érvényes. Ha rajta lenne az FCC rules jel, az csak arra igazolás, hogy az adott elvárásoknak megfelel.

Ha gyártmány szerint olasz, az nem jelenti azt, hogy abban az országban került forgalomba.

2021. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A dobozon a jelölés nem azt jelenti hogy olasz a gyártmány, hanem hogy az olasz piacra szánt készülék, azaz az EU garancia érvényes bárki is vette meg. Amíg a garancia él számla nélkül szervizelik ingyen.
2021. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!