Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért ilyen drága a PS5? Fog...

Miért ilyen drága a PS5? Fog lejjebb menni az ára?

Figyelt kérdés
Akiknek sikerül hozzájutni a PS5-höz, kb. 300 ezer Ft-ért továbbadnak rajta. A szerencsések 180 ezerért hozzájuthatnak a boltokban, de alig van belőle pár darab, csak foglalni lehetne. Mikor lehet majd értelmes áron hozzájutni egy ilyen konzolhoz?

2021. márc. 29. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ilyen drága a PS5?"

"alig van belőle"

Szeretem az ilyen kérdéseket amiknál csak az egyes részeit össze kell másolni és már kész is a válasz! :D


"Fog lejjebb menni az ára?"

Szerintem idén biztos nem. Lehet, hogy még karácsonyra sem fognak tudni komolyat akciózni belőle.

2021. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Eddig arról volt szó, hogy nyárra enyhülhet a helyzet, de most meg már azt mondják, hogy még ősszel is gatya lesz a helyzet.


Amúgy minek akarsz venni egyáltalán? Még nincs is rá semmi értelmes játék (olyan, ami PS4-en ne lenne elérhető).

2021. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a digitális 150-ért egyáltalán nem drága
2021. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a helyzet miatt nem lehet még tömegesen kapni egyelőre, viszont az a hülye, aki ennyire túlbuzgó, hogy nem tud várni, és 300 ezret kiad a használtért, mikor újonann 185 ezernél kezdődik! Ahogy hallom, kb. 1 év a várakozási idő, tehát ha most megrendeled, akkor jövő ilyenkor veheted át, viszont mivel úgysincs rá még annyi játék, ezért érdemes várni vele, főleg ha van PS4-ed, mert akkor most még nem érné meg egyelőre a komplett generációváltás!

És ha az inflációt nézzük, 185 ezer nem is sok érte, 14-15 évvel ezelőtti megjelenésekor a PS3 került 160 ezerbe!

2021. márc. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választokat! Még nem akartam venni, úgy gondoltam, hogy 1 évet minimum akarok várni vele, hogy az esetleges hibákat kijavítsák, kijöjjenek exklúzív játékok stb... Arra voltam kíváncsi, hogy javulni fog-e a helyzet az év végére.
2021. márc. 31. 12:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!