Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS5 konzolon nincsen optikai...

PS5 konzolon nincsen optikai hang kimenet, hogyan tudom összekapcsolni a hangprojektorral?

Figyelt kérdés

Eddig a ps4-en optikai kábellel volt összekötve.

A TV-n sajnos nincsen semmi kimenet amiből vissza lehetne küldeni a jelet a hangprojektorba. A hangprojektoron van bluetooth csatlakozási lehetőség viszont nem tudom milyen usb adapter kell a ps5 be hogy ezt tudja kezelni.


Próbáltam neten keresni de nem találom amit szeretnék és biztosan jó is.

Ha valaki tudja hogyan kell és mit kellene vennem hozzá az megosztaná velem?


2021. márc. 13. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen hangprojektorról van szó? (pontos típusra gondolok)
2021. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy Lg LAS453B :)
2021. márc. 14. 00:52
 3/7 anonim ***** válasza:

A PS5-ön próbáltad azt, hogy rákeresel a Bluetooth eszközökre és úgy csatlakozol?


Ha az nem működik, akkor próbáld meg jack kábellel a TV-re kötni a hangprojektort.

2021. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


HDMI elosztó extactor kell neki.

2021. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tutienvagyok válasza:
megtaláltam a megoldást 1 év alatt. egy ilyennel minden gondod megoldódik [link]
2022. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta már megoldódott a tv lecserélésével.
2022. júl. 18. 19:57
 7/7 anonim válasza:
Ez is egy megoldás ! [link]
2023. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!