Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hitachi tv t nem lehet kikapcs...

Hitachi tv t nem lehet kikapcsolni se bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Mostmár kezd elegem lenni miért csinálja ezt hogy néha rájön hogy se távirányítóval se a készüléken nem lehet se ki se bekapcsolni. Csak ha kihúzom a konnektorból akkor áll helyre. Mi a francot kéne letiltanom benne , a wifit? De akkor meg hogy yutubozok rajta . Szóval nem értem ez egy vadonat új kb 2 éves hitachi tv . De ezért nem fogom becsomagolni és elküldeni a szervízbe hogy ott is röhögjenek egy nagyot mert gonolom nincs benne semmi fizikai alkatrész ami ezt csinálná .Ez csak szoftver de hol lehet találni olyan szakit aki megmondaná mit kell ráfrissíteni vagy mittomén hogy ez elmuljon.

#linux #hiba #okosTV #Hitachi tv #tv szervíz
2021. márc. 10. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akárhogy kapálózol, az, amit odahánytál, nem azt jelenti, amit gondoltál. Semmi mögöttes tartalma, logikája nincsen. Persze, annyira ostoba vagy, hogy felfogni képtelen vagy, akárhányszor írom le.
2021. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

2 évig ott figyelt a raktárban, mikor megvetted, új, garanciális állapotban.

Sok olyan készülék van, amit akár 3 éve gyártottak, de ha én most veszem meg, az, akkor is újnak számít.

2023. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12. Igen , én is ezt írtam " vadonat új kb 2 éves " . De úgylátszik van egy két nehéz felfogású aki szerint a használt ,másodkézből vásárolt dolgokra is azt lehet mondani hogy vadonat új .
2023. ápr. 10. 14:08
 14/18 anonim ***** válasza:

Tudom hüleség, de lehet hogy valami " deiver " esetleg...

(( lehet jönni a helyesírással ))

Pl a nyomtatónk nem működött. ( be volt dugva a konnektorba, be volt kapcsolva, látta a számgép ) Szerintem itt a gyakorin olvastam, erről. Feltelepítettem, és működött.

Egy próbát megér...

" előzmények törlése " van itt is??

2023. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
TV ben csak szoftwer frissítés van . előzményeket nem tudsz törölni.
2023. ápr. 16. 11:05
 16/18 anonim ***** válasza:

frissítés??

háát ezt érdekesnek találom, mert ha van böngésző, és pl az " écsbio " nézzük, az akkor ott van a memojában.... És az is csinálhat galibát.


Megnéztem, driver a program.

2023. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban hogy ezen az 50e ft os hitacsiban el sem indul a böngésző ,csak a beépített yutub ,netflix stb alkalmazásokat tudom használni meg az időjárás jelentést.
2023. ápr. 18. 21:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Schrödinger tévéje!
2023. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!