Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hitachi tv t nem lehet kikapcs...

Hitachi tv t nem lehet kikapcsolni se bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Mostmár kezd elegem lenni miért csinálja ezt hogy néha rájön hogy se távirányítóval se a készüléken nem lehet se ki se bekapcsolni. Csak ha kihúzom a konnektorból akkor áll helyre. Mi a francot kéne letiltanom benne , a wifit? De akkor meg hogy yutubozok rajta . Szóval nem értem ez egy vadonat új kb 2 éves hitachi tv . De ezért nem fogom becsomagolni és elküldeni a szervízbe hogy ott is röhögjenek egy nagyot mert gonolom nincs benne semmi fizikai alkatrész ami ezt csinálná .Ez csak szoftver de hol lehet találni olyan szakit aki megmondaná mit kell ráfrissíteni vagy mittomén hogy ez elmuljon.

#linux #hiba #okosTV #Hitachi tv #tv szervíz
2021. márc. 10. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
A vadonatúj és a 2 éves üti egymást...
2021. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ez szoftveres probléma

nem lehet frissíteni?

2021. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Szirty ***** válasza:
77%
A "se ki se bekapcsolni" is üti egymást.
2021. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Félig van kikapcsolva,ami megfelel egy félig bekapcsolásnak is...
2021. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"olyan szakit aki megmondaná mit kell ráfrissíteni"

Gugli: hitachi smart tv firmware update

2021. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Képzeld nem csak egy hónapos tv ket árulnak a boltban hanem 2 3 éves kiadásokat is. Mi olyan furcsa ebben ,bemész mosógépet venni ott is fogsz találni 3 éves típusokat is és ezek olcsóbbak. Ahogy az autó szalonban is biztos hogy találsz 2 éves mecit is 30 millióért. A tv ben be van kapcsolva az automatikus frissítés és én is frissítettem de mivel azt írja ki hogy a legujjabb verzió van rajta így már nem tudok mit csinálni. Így is ezt csinálja hogy nem lehet kikapcsolni . Vagy nem lehet bekapcsolni csak villog az elején az a szrar. A villogás azt jelenti hogy valamit tölt vagy kommunikál valamivel de ez a villogás soha nem áll le csak amíg ki nem húzom a konnektorból.


Egyébként meg már minden beállítást kipróbáltam csak a wifit nem tiltottam le de nem is akarom.

2021. márc. 11. 20:16
 7/18 anonim ***** válasza:
Oké. És? Odaírtad, hogy a típus 2 éves? Nem. Idióta.
2021. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Logikai bajnokságra ne nevezz ha nálad a vadonatúj és kétéves összetételből az jön ki hogy 2 évig használta valaki én meg átvettem. Kicsit élénk a fantáziád.
2021. márc. 11. 20:26
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt jelenti a mondat kisfiam. Lehet, hogy oda kellett volna figyelned az iskolában.
2021. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rossz mesterséges intelligenciát programoztak nálad ezért nem érted a nyelv logikai belső tartalmát. Nyilván senki nem hiszi azt rajtad kívül hogy ami vadonat új az használt. Ahogy az is butaság hogy félig be van kapcsolva és félig ki. Az iskolában a szövegkörnyezetet is tanítják így rájöhetnél hogy ez nem egy matematikai szöveges feladvány.
2021. márc. 12. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!