Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hitachi márkájú televíziók...

Hitachi márkájú televíziók milyenek?

Figyelt kérdés

Azt látom egy áruház weblapján, hogy a Hitachi látszólag nagyon jó áron van ismertebb márkákhoz képest, de így sem a bóvli kategóriának tűnik. Van pl. 108 cm-es 4K Smart LED tévé 90 eHUF-ért.


A Hitachi általánosságban milyen? Megéri ilyet venni?



2020. jún. 15. 18:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk alapvetően nem ismerem az árakat, így most találtam ugyanilyen paraméterű Samsungot is +15 eHUF-ért, viszont a Hitachi 5 év garanciát is ad.
2020. jún. 15. 18:12
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Valaki csinálhatna már egy reklámot arról, hogy ne a reklámok alapján válasszon az ember, hanem próbáljon objektíven gondolkodni.

Szerinted ha a világon 3 helyen csinálnak lcd-kijelzőket, kb 4 helyen a szükséges processzorokat, minden más szoftver és egyszerű beültetett alkatrészek, ugyan mi a fenét vársz minőségi különbeséget egy NONAME tévé, és egy agyon reklámozott másik közt?

Gondolom még mindíg nem érted. Ezek az elektronikai eszközök ugyanazok, többnyire azonos bérgyártónál készülnek.

2020. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a degradáló választ, tisztában vagyok ezzel, mivel én is termelőipari gyárnál dolgozik, de éppen ezért tudom, hogy attól még, ha 3 termék azonos részeit ugyanaz készíti, akkor is lehet minőségi eltérés, mert nem csak és kizárólag az határozza meg, hogy melyik összetevője hol készül.


Illetve korábban én is vettem már majdnem noname tévét, mikrót, telefont stb. és befürödtem velük... miután "jobb nevűre" cseréltem őket, éveket bírtak.


Tehát a kérdés továbbra is nyitott.

2020. jún. 15. 18:47
 4/9 A kérdező kommentje:
*dolgozok
2020. jún. 15. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:
De a televíziónál teljesen mindegy a márka mert csak a garancia számít most hiába fizetsz többet a Samsungért ha csak felteszed az asztalra.És a telefonoknál összetettebb a helyzet ne hasonlítsad kérlek a televízió piachoz.
2020. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű török televízió
2020. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem rossz tapasztalatom van. Vásároltam egy HITACHI 43HK5100 UHD Smart LED TV-t.

Vásárlás dátuma: 2020.06.12. 15:29

Reklamáció Bejelentés dátuma: 2020-06-12 22:57:44

A Hiba leírása: A talpak nem hozzávalók. A stabil rögzítés nem lehetséges. A hozzáadott csavar teljes becsavarásakor a talpak lógnak, lötyögnek.

A szerviz képeket kért. Videót küldtem a problémáról. Szerintük nem a talp a rossz hanem a csavar.

Megkaptuk a csavarokat.

2db fém színű hosszú kb 20mm ( azonos az eredetileg hozzácsomagolt 2 db csavarral)

6db fekete színű rövidebb csavar = kb 10mm

A fekete csavar teljesen és könnyen behajtható volt.

Azonban a lábak nem voltak stabilak. Volt lehetőségük a mozgásra. A TV tudott bólogatni. Nem volt stabil. Kb. 8 centimétert tudott billenni.

Nem hiszem, hogy a HITACHI cég így tervezte volna meg a készüléket. Valószínű, hogy más típusú lábat csomagoltak a készülékhez. Valószínűleg nagyobb TV-hez való lábat, ezért lóg a láb illesztése és ezen a csavar sem segít.

Nem akartam tovább folytatni ezt a bohózatot, ezért jeleztem,hogy elállok a vásárlástól. A forgalmazó a "220Volt" volt. Most izgulok, hogy hogyan kapom vissza a pénzemet.

Fél éve egy LG TV-monitort vettem. A láb tökéletesen szorosan illeszkedett. Igaz nem ígértek 5 év garanciát csak 2 évet.

Néha a kevesebb több...

Ha valaki szereti a kihívásokat próbálkozzon a Törökországban gyártott HITACHI TV vásárlással úgy, mint én.

2020. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olcsó de nézhető képernyő rengeteg tudás linux van benne de nálam rendszeresen azt csinálja hogy nem lehet kikapcsolni vagy bekapcsolni se távirányítón se készüléken. Tehát valami szoftveres nyavajája van.
2021. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdek elbizonytalanodni. ez is közte van a listámon, amiből választanék...
2023. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!