Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon tulajdonosvá...

Androidos telefon tulajdonosváltás?

Figyelt kérdés

Van itt egy telefon, amit esetleg megvennék, de előbb szabadon tesztelhetem.

Hard reset már megvolt, de saját email-címem nem fogadja el.

Egyrészt olyan fiókot kér, ami már szinkronizálva volt az adott eszközzel, utána meg a tulajdonosi fiókot is emlegeti.

Jelentkezzünk be a régi tulaj fiókjával, csak utána lehet valahogy lecserélni?

Telenortól vette, én is Telenoros vagyok, de SIM-kártyát nem tettem bele, egyelőre csak Wifiről akarom járatni.

A kérdés olyan szempontból is érdekelne, ha nem ezt veszem meg, hanem egy teljesen idegentől, aki postán küldi és utána esetleg ott vagyok meglőve, nem tudok bejelentkezni? Vagy mi a módja ennek, adásvételnél?

(Most az mellékes, hogy hirdetés útján szabad vásárolni vagy nem, ez csak egy olcsó tétel lenne, munkatelefon és hasonló célra, amin eleve nem bukhatok sokat.)

Köszönöm előre is!



2019. máj. 24. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem motor ez, hogy be kelljen járatni, rakj bele egy sim kártyát. Vagy a telefonnak pont a telefon funkcióját nem akarod letesztelni?


Kérj meg valakit aki ért hozzá, hogy segítsen bejelentkezni a fiókoddal.

2019. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amennyiben recoverybőp történik a visszaállítás, kéri a régi tulaj email címét, ez az frp lock


ha menüből, akkor nem kéri

2019. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
FRP lock, most már látom mi az, akkor először belépek a tulaj fiókjával, köszönöm a tippet!
2019. máj. 24. 13:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez volt az oka, hogy nyomógombos hard resetet csináltam, így életbe lépett a lopásvédelem.

Végül sikerült visszalépni, még SMS-azonosítást is kért, amit a tulaj számára küldött, ami már egy új telefonba lett átrakva.

A folyamat során a képernyőzárat eleve nem kértem, végül a tulajdonos Google-fiókját eltávolítottam.

Ez szükséges volt attól függetlenül, hogy kinek adja el, így most már tőle független a telefon.

2019. máj. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!