Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen tudatlan az...

Miért ilyen tudatlan az iphone felhasználók többsége?

Figyelt kérdés

Olvastam fb-n valami oldalhoz írtak többen az ios vs android


Jaj de jó az iphone!

Több évig Androidot használtam aztán váltottam ios-re soha többet android.


- megkérdeztem a gyereket nyílvánosan milyen telóid voltak...


Erre a legolcsóbb droidokat sorolaja.

Sony x10mini,huaweiy300 stb.

- na akkor én tisztában vagy vele, hogy egy olcsó kategóriás Suzuki-t nem hasonlítunk egy Porsche-hoz?


Na erre öö, hogy jön ide az autó


De a Corvinusra jár a gyerek... Még szerencse( pedig esőre 8 . ált. Tippeltem.



2016. febr. 13. 20:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont!

Kérdező, amit Te művelsz, az egyszerű bunkóság! Lenézel másokat, csak mert ilyen meg olyan olcsóbb fajta telefonjuk van, pedig nem attól lesz ember az ember! Felesleges menőznöd, mert nem mindenki esik hasra előtted, csak mert ilyen drága telefonod van! Vannak olyanok is, akik megtehetnék, de direkt nem vesznek xy összegnél drágább telefont, mert egyszerűen nincs rá szükségük, az olcsóbbak is bőven kielégítik azokat az igényeiket, amikre tényleg szükségük van! Téged elvakít a gazdagság, és egyszerűen a kisebb vagyonnal rendelkezőket szándékosan lenézed, nem veszed emberszámba, számodra csak a hasonlóan vagyonosak léteznek! Szánalmas amit művelsz, de nem érdekel, mert Én viszont pont az ilyen magadfajtákat nem veszem emberszámba! Pedig attól, hogy gazdag vagy, még Te is csak ember vagy, nem több, még ha Istennek is képzeled magadat! Mit ér a gazdagság, ha a viselkedésed csak egy b#nkó paraszt?!

2016. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Tíz évvel ezelőtt a kérdező biztosan a Nokia felhasználókat tartotta tudatlannak. Bár erősen kétlem, hogy akkoriban ő még tudott egyáltalán olvasni.
2016. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Közlöm veletek, hogy nem én vettem a Note 5-t. Ugyanolyan csóri vagyok mint ti.


És attól, hogy nincs pénzem 350.000Ft-os iphone 6s - re attól még nem kéne lehurrogni...

2016. febr. 21. 07:45
 24/24 anonim ***** válasza:

kiscsibém! nem az a baj veled, hogy esetleg csóró vagy (szerinted, mert nincs ájfónod-nekem még sosem okozott problémát, hogy ki milyen ketyerét használ), hanem a hozzáállásod, hogy kérdezel aztán mindenkire rárúgod az ajtót, aki nem ért veled egyet.

ha ájfónt akarsz, de nincs-nem mások hiába, nem kell azokat oltogatni, akiknek van

ha note-d van, mert azt szereted és szerinted bármelyik telefonnál jobb, használd egészséggel!

hidd el, itt rajtad kívül senkinek nem okoz ez traumát

2016. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!