Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen tudatlan az...

Miért ilyen tudatlan az iphone felhasználók többsége?

Figyelt kérdés

Olvastam fb-n valami oldalhoz írtak többen az ios vs android


Jaj de jó az iphone!

Több évig Androidot használtam aztán váltottam ios-re soha többet android.


- megkérdeztem a gyereket nyílvánosan milyen telóid voltak...


Erre a legolcsóbb droidokat sorolaja.

Sony x10mini,huaweiy300 stb.

- na akkor én tisztában vagy vele, hogy egy olcsó kategóriás Suzuki-t nem hasonlítunk egy Porsche-hoz?


Na erre öö, hogy jön ide az autó


De a Corvinusra jár a gyerek... Még szerencse( pedig esőre 8 . ált. Tippeltem.



2016. febr. 13. 20:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem mi a problémád, használ egy rendszert, ami sokkal jobb, mint amit anno használ.


Tudom, hogy azóta az android sokat fejlődött, de most neked ez miért fáj, ha valaki ios-et használ?

2016. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Neked az az életcélod, hogy a felhasználókat győzködd arról, hogy hülyék? Vagy csak az örömöt sajnálod tőlük, hogy elégedettek valamivel? Mit érdekel téged, hogy kinek milyen telefonja van, komolyan ennyire fel tudsz hergelődni a témán, hogy kérdést indítasz róla? Ez, amiket leírtál, rólad egy negatív jellemrajz, nem arról, akit itt lejáratni próbálsz. Persze a háta mögött, mint egy kislány. Én pont leszarom, ki mivel telefonál, javaslom te is tedd ezt, mielőtt fehér zubbonyban végzed, egy gumiszobában.
2016. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

2-es a bizonyíték, hogy mennyire agyalágyult szifonos ürge téríti jobs mobilra az embert.


Nem érted, hogy régit újra nem hasonlítunk? Vagy rajzoljam le?

2016. febr. 13. 21:19
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Ha jól értelmezem ő azt mondta, hogy amit használ Androidot, az kaka rendszer volt, így IOS-re váltott, ami jól műkődik.

Nem értem a problémádat, nem az androidot húzta le, hanem a régi android rendszert. Ami tényleg szörnyen bugos volt.

2016. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, nem érted, hogy nincs iphoneom, csak a te megkeseredett kis monológod taszít? Üldözési mániád van? Mindenki, aki téged hülyének tart, az azért van, mert iphonejuk van, nem azért, mert nettó ostobaságokat beszélsz, ok nélkül sértegetsz és a többi... jól van, szomorú kis életed lehet, tele gyűlölködéssel, gratulálok.
2016. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%

Jaj Istenem,ez a kérdés...

Eddigi telefonjaim amik voltak:

Galaxy S4

Galaxy S5

Note 3

Note 4

Galaxy S6


Nos,amik most vannak androidok,eléggé stabilak,bár közel sem megbízhatóak,néha még is csak vannak fagyások,és megmagyarázhatatlan kikapcsolások,illetve rendszer akadozások. Sokáig volt Androidom kb olyan 4-5 évig,de csak azért nem írtam le a régebbi androidos telefonjaimat,mert régit nem hasonlítunk,ezek viszonylag még modern telefonnak számítanak,amiket leírtam,és voltak nekem. Úgy voltam vele,elég az android,és kész. De már meguntam a sok megmagyarázhatatlan rendszer akadást,és a kamera minőségét is. Váltottam Iphone 6s-re,érdekes módon minden bajom megszűnt,ami az androiddal volt,jó kamera,stabil rendszer. Átlátható,egyszerű,használható készülék. De ha ennyire felidegesít ez a téma,nem ezzel kellene foglalkoznod.

2016. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Olyan szempontból igaza van a kérdezőnek, hogy egy felső kategóriás telefont hülyeség összehasonlítani az alapból low budget megoldásokkal, de ez van, fennakadni sem kell rajtuk.
2016. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
Én komolyan nem értem, mi a problémád! Ok, a fb-on ott volt az összehasonlítás, és? Te azt kérdezted a gyerektől, milyen telefonjai voltak, Ő meg felsorolta, ennyi, nincs miért ezen felháborodni, ne ám már hogy csak olyan választ fogadj el tőle, ami reális kategóriaként megfelel az összehasonlítási alapnak! Az hogy ott milyenek lehetnek, meg hogy kinek milyen van, 2 külön dolog, azt nem Te fogod meghatározni, hogy kinek milyen telefonja lehet, vagy kinek melyik rendszer jön be jobban! A #2-esnek teljesen igaza van, egy abszolút jelentéktelen dolgon húztad fel magad, amitől neked nem lesz se jobb, se rosszabb! Úgyhogy jogosan kérdezte a gyerek, hogy jön ide az autó, én se tűrném el, hogy valaki meghatározza, hogy lehet-e a telefonomat másikhoz hasonlítani, avagy nem! Mindenkinek amilyen van, olyan van, kész, ennyi.
2016. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

6-os Látszik, hogy lővésed sincs a telefonokról(már ha egyáltalán birtokodban volt egy is, amit kétlek)


" De már meguntam a sok megmagyarázhatatlan rendszer akadást,és a kamera minőségét is. Váltottam Iphone 6s-re,érdekes módon minden bajom megszűnt,ami az androiddal volt,jó kamera,stabil rendszer."


" Jaj Istenem,ez a kérdés...

Eddigi telefonjaim amik voltak:

Galaxy S4

Galaxy S5

Note 3

Note 4

Galaxy S6 "


Telefonokkal foglalkozom hobby szinten, de azt állítani, hogy az iphone 6s jobb képeket lő mint egy galaxy S6 nagy butaság volt a részedről, több neves külföldi és magyar tesztet olvastam és az iphonok kamerája sehol sincs egy S6-hoz képest.

2016. febr. 14. 06:31
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül minden telefon megvolt nekem,és az S6 kamerája sehol sem verte a 6s-t :) Előlapi kamerája hulladék volt főleg sötétben,a hátsó kamera éles volt,de sötétben hulladék volt. Ami az Iphone-ra nem igaz :)
2016. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!