Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG Galaxy S6 Edge vs...

SAMSUNG Galaxy S6 Edge vs iPhone 6?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy új okostelefont de nem tudok dönteni. Ezért segitséget kérnék hogy ti melyiket ajánljátok és miért ?


a. SAMSUNG Galaxy S6 Edge

b. iPhone 6


Köszönöm


2015. dec. 29. 23:28
1 2 3
 21/26 Osynho ***** válasza:
53%

" és azt gondoltam hogy kipróbálom mit tud az híres neves iphone 6 ( az iphone 6s ára azért már tényleg túlzás volt) Meg is vettem februárban..."


Februárban elég drága lehetett a 6S, mivel még nem jelent meg. :)

2016. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Oppá bocsi iphone 6 plust akartam írni csak siettem nagyon es már késő is volt.:D bocsi mégegyszer:D
2016. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Megnézzük 2 év múlva az S6 Edge olcsób lesz 100.000.- Ft vel, még az iPhone csak 30.000.-Ft vel ez nem mindegy"


Az teljesen tök mindegy, hogy újonnan mennyibe fog kerülni, te használtan nem fogsz egy 2 éves telefont 200-ért eladni, ha fejre állsz, akkor se.

2016. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor Iphone-t vagy Samsungot vennél? Az utolsó 2 hozzászólásodban szépen ellentmondtál magadnak. És nem értem, hogy miért segített nagyon az előtted levő, amikor a kifejtésedben pont hogy ellentmondtál neki, miszerint az Iphone sokkal stabilabb. Az ismerőseid akik ezt állították nyilván az Iphone-os fórumokról vagy a szintén Iphone-nal rendelkező ismerősöktől hallották ezt az évek óta már nem aktuális sallangot, hogy nem stabil a Samsung.
2016. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

iPhone-t csak azért vásárolnék mert aztmondják hogy sokkal stabilabb, tovább van támogatva, jobban birja az aksi.

De szivem szerint egy S6 Edget vennék. Ám úgy vásároljunk mindig hogy nekünk tetsződjőn, ezért S6 Edge marad, csak attól félek hogy netán átlag használat mellet 1 napot nemfog tartani az aksi, nagyon könnyen fog karcolódni, netán 1 év múlva nagyon belassul. A jelenlegi S5 ösöm is néha kezd.

2016. jan. 3. 17:06
 26/26 anonim ***** válasza:

na a nyomoronc nyálfónosok látom idetaláltak...


nekem az alábbi készülékeim vannak jelenleg:


galaxy Note 4

galaxy S6 Edge

galaxy S6 Edge+


mindhárom hibátlan! Se egy akadás, se egy "röccenés", semmi. intenzív használat mellett kb 1 napot bírnak. ez a belassulgatás sem jellemző, persze ehhez feltétel, hogy mindenféle okádék, szedett-vedett alkalmazást pakoljon rá az ember. a torrentről és egyéb mutyizós helyekről letöltött, feltört progrogramokról ne is beszéljek. A másik, hogy nem kell nekiesni, és azonnal "rúútolni" a készüléket. semmi értelme.

A sima s6 edge-et egyszer elejtettem, a felső élére esett, de semmi baja nem lett, a kijelző nem repedt, nem tört. annyi látszik rajta a hangszóró mellet, hogy mintha az üveg felhójagosodott volna (pedig nem), egy ilyen pici foltszerű valami, de magába a kijelzőbe nem ér bele. a készülék azóta is hibátlanul üzemel.

2016. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!