Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG Galaxy S6 Edge vs...

SAMSUNG Galaxy S6 Edge vs iPhone 6?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy új okostelefont de nem tudok dönteni. Ezért segitséget kérnék hogy ti melyiket ajánljátok és miért ?


a. SAMSUNG Galaxy S6 Edge

b. iPhone 6


Köszönöm


2015. dec. 29. 23:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát peddig csak pár fénykép meg zene ha megy rá semmi más, arra nem elég a 16 GB ? most SAMSUNG Galaxy S5 öm van 16 GB-s abból 12 őt használhatok. De abból levan foglalva 1 és valamennyi...
2015. dec. 30. 15:52
 12/26 anonim ***** válasza:

De ha már kib.aszol egy luxus telefonra ennyi pénzt, akkor ne annyi memória legyen benne mint egy 5 éves középtelefonban.

Tipikusan olyan helyzet lenne, mint amikor a nyálashajú gyerek megveszi a BMW-t, de nem hogy téligumira, még tankolásra sincs pénze.

2015. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Osynho ***** válasza:
Mekkora egy fotó, 1 perc videó, amit az iPhone csinál? számold ki, hány db fér rá. A zene megint csak viszi a helyet, egy jobb gps több gb. És máris kínosan kevés a 16gb-nál eleve kevesebb tárhely, még 1db játékot nem tettél rá. Szerintem egy ilyen telefonnál azt nézegetni, hogy mennyi hely van még, majdnem annyira szánalmas, mint visszahívó sms-t küldeni.
2015. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
No igen jogos..., csak nincs készleten 64 / 128 GB-s. És egy ideig nem is lesz ahogy értettem. S6 Edge viszont 32 GB-s van.... de az SAMSUNG nem iPhone.
2015. dec. 30. 18:11
 15/26 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint, az iPhone egy egyszerű készülék ám jó, levan egyszerűsitve nincs annyi app de jó szoftilag és másban is. Még a SAMSUNG hoz van rengeteg app, és Androidon fut. A kettőt összehasonlitani nem lehet nem 1 kategória. Nekem a szolgáltató felajánlotta hogy a 2 közül választhato eggyet, ám mind a 2 ugyan abba az árba van. azaz 70.000 Ft, csak még most sem tudom hogy melyik és hogy miért..
2015. dec. 30. 20:53
 16/26 anonim ***** válasza:
55%

Galaxy S6 edge.

Régi tévhit, hogy az iOS gyorsabb, mint az Android. Ennek bizonyítására elég megnézni a neten összehasonlító teszteket. Majdnem minden sebességtesztben a Samsung győz, ami persze nem meglepő, hiszen sokkal erősebb hardvere van. Emellett jobb kamerája is van, erről is érdemes összehasonlításokat keresni. Az üzemideje szintén jobb, ha nem is sokkal, de a tesztek során átlagos használattal a Samsung 1 napot stabilan ki szokott bírni, az Iphone-nak késő délután már gondjai lehetnek. És ezek mellett a Samsung kb 100 000 Ft-tal olcsóbb.

Iphone-t általában azok vesznek, akik nem néznek utána a dolgoknak, van pénzük (általában anyuci-apuci vagy hitel által), és egy csúcstelefont akarnak venni, amit nagyon reklámoznak és a lehető legtöbb pénzbe kerül, mivel az ő felfogásuk szerint a legdrágább készülék a legjobbat jelenti. A 6-os válaszoló tipikus esete ennek, hogy pénz van, de ész az semmi.

2015. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Szivem szerint egy S6 Edge-t választanék és azt akarnék venni, mivel a szolgáltató felajánlotta mind2 készüléket ugyan abba az árba. Ez rajtam áll hogy iPhone 6 vagy S6 Edge ezért is kértem segitséget. Az Edge sokkal jobban tetszik, ám üvegből van a hátlap is ami kissé zavar. Másrészt hosszú távra gondolkodom szóval úgy hogy 4-5 évig ne legyen bajom a telefonnal ezért nehéz döntenem a 2 között mivel 4-5 évre akarom, és fél év után ne lassuljon be.
2015. dec. 31. 16:53
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem pont fel éves az s6 edgem májusban vettük és nem lassú nem fagy meg semmi, örülök hogy ezt valasztottam
2016. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
Had meséljem el az én esetemet. Még amikor 2013 ban kiadták a galaxy note 3-at rögtön le is csaptam rá. Idénre eléggé leharcoltam már és azt gondoltam hogy kipróbálom mit tud az híres neves iphone 6 ( az iphone 6s ára azért már tényleg túlzás volt) Meg is vettem februárban... Nos az én 2 éves note 3-am által nyújtott funkciók után hatalmas visszaesés volt... Az op. rendszerről azt hittem hogy nem lesz megakadás vagy lassulás hiszen remekül optimizált... hát nekem az első 2 hétben el is kezdett akadozni persze nem vészesen de eléggé elkeserítő volt ennyi pénz kifizetése után. A kamerája éjszaka borzalmas képeket lőtt és mivel nekem fontos a kamera is egy telefonban ebben is eléggé csalódtam... meg úgy átlag az egész telefonban. Persz arra jó volt hogy az osztályban én legyek a menő gyerek meg hogy az osztályban a csajok az én telómmal akarjanak szelfizni. De meguntam es áprilisban eladtam... ezután ebből a pénzből+még egy kis zsebpénzből megvettem a galaxy s6 edge-t... Hát nagyon jól tettem és a mai napig nem bántam meg... A telefon maga sokkal jobban néz ki számomra, a kamera évezredekkel jobban teljesít nappal és éjszaka egyaránt,ha megnézed a teszteket akkor látod hogy sebességben ott van az iphone 6 nál (esetemben meg jobban is teljesít a samsung), végre visszatértek a szokásos funkciók + vannak újjak is,és végén az üveg hátlap: április óta megvan és egyetlen icipici karcolás van csak rajta ( ami egyébkémt nem is kiszúrható) az is akkor keletkezett amikor leejtettem a betonra és véletlenul amikor fel akartam venni még rá is tenyereltem... még annyit hogy én egyáltalán nem tudom megviselni a telefonomon a tokot legyen az bármilyen. Tehát igazán nem kell félteni a hátlapot... Összegzésként:az én személyes véleményem az iphonal eléggé negatív ellenben a galaxy s6 edge-vel. Remélem tudtam segíteni :)
2016. jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
#19. Igen tudtál segiteni nagyon is sokat. Én az iPhone 6 ot választanám mégpedig azért mert olyan ismerősök ajánlották akik iPhone 6 ot használnak de rosszat hallottak az S6 Edge ről. Az iPhone on ott a stabilabb iOS, még a Samsungnál attól félek de nagyon hogy belassul a készülék egy idő után. A kamera természetesen sokat számit nekem, és hogy a telefon strapabiró legyen. Na meg az aksi, igaz egyikben sincs olyan erős akumlátor de 1 napot amelyik kibir átlag használat mellet az kéne. Az Aksit még nm tudom eldönteni melyiknek jobb, melyik birja tovább. Ám az iPhone 6 tartja az árát, a Samsung egymás után hozza ki az új készülékeket. Megnézzük 2 év múlva az S6 Edge olcsób lesz 100.000.- Ft vel, még az iPhone csak 30.000.-Ft vel ez nem mindegy.
2016. jan. 3. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!