Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok tenni? Vissza...

Mit tudok tenni? Vissza szeretném kapni a pénzem. Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Sziasztok .A mi nap történt egy kis gondom.le akartam venni az ösztöndíjam (OTP-s vagyok) de nem tudtam mennyi pénz van rajta(de ha hiányzok gyakorlatról akkor kevesebb pénzt kapok)amúgy 12.000 ft-ot kapok ha nem hiányzok.és így akkor gondoltam feltöltöm a kártyám 3000-el (pannon) de olyan rossz volt a pénz hogy a 15.000 gombra mentem :(:(És fel töltött annyi pénzt a kártyámra .Valami tanácsot adjatok hogy mit tudok csinálni.Elúszott minden pénzem.Itt a Valentin és barátnőmre abból a pénzből költöttem volna :(Légyszi valaki segítsen.Köszönöm
2010. febr. 12. 13:13
 1/7 A kérdező kommentje:
a fény volt rossz .nem a pénz:(Ja és azért szerettem volna feltölteni a kártyám mert akkor elvileg kiírja hogy mennyi pénz van még rajta a bank kártyán.
2010. febr. 12. 13:14
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ezt a pénzt már nem fogod látni,sajnos. :(
2010. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hívd fel max a dominó központot (1777 asszem) és kérd az ügyfélszolgálatot, add elő a problémád.


de szerintem nem fogják visszautalni, nem valószínű.


ha csak a barátnőd miatt aggódsz, akkor keress valami olyan ajándékot, amiért tudsz fizetni telefonon keresztül is emeltdíjasban. Tudtommal boltokban is van ilyen lehetőség, biztos nem sok helyen de van.


Ha neten vásárolnál így, akkor persze ellenőrizd le, hogy nehogy tööbbet vonjon le mint amennyit kell.

2010. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pannonos vagyok .de nem csak a barátnőm miatt aggódók hanem a pénz miatt is mert abból vettem volna 1-2 dolgot itthonra .rohadtul nincs szerencsém mostanában :(
2010. febr. 12. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
pannonnál is van ügyfélszolgálat.
2010. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ne az ügyfélszolgálatnak magyarázd el ami történt, hanem a barátnődnek! (gondolom 500ft-od csak lesz egy zsál rózsára) Ha frankó a csaj, akkor megérti, hogy pillanatnyilag csóringer vagy a történtek miatt.
2010. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyfél szolgálatot de azt mondták nem lehet tenni.De most jutott eszembe hogy van olyan hogy mobilfizetés és olyat hallatom hogy bankkártyára vagy telefonra lehet küldeni pénzt .Mert akkor azt csinálnám hogy elküldöm a pénzt anya Bank kártyájára és akkor ott levenném nála.ez az utolsó esélyem .Szerintetek ez megoldható?
2010. febr. 12. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!