Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-t vennék a T-Mobile-nál...

IPhone-t vennék a T-Mobile-nál, de nagyon nem tudok kiigazodni, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

(Bocs a hülye megfogalmazásért de ez a honlap sehogyse fogadja el:D)

Szóval szeretnék venni egy 3GS-t.

[link]


Itt a "webshop".

Rákattintok a részletekre és a vásárlásra... és mivel egyelőre csak érdeklődő vagyok, körbenéznék, hogy mi milyen felelősségekkel és kötelességekkel jár.

Szóval... látom van olyan opció, hogy 9 990 forint kezdőrészlettel vehetek egyet, ha 24 hónapos hűségnyilatkozatot írok alá. Ez gondolom valamilyen havidíjjal jár, de mivel? Sajnos nagyon nem vagyok jártas benne. Talán egy olyan ikon csomagot kell választanom, és annak a havidíját kell fizetnem 2 évig? Vagy hogy is van ez? :) Bocs a tudatlanságomért.


2010. febr. 5. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! Én sem vagyok ebben nagyon otthon, de igen, 2 évig fizeted a telefont. De szerintem várd meg a iphone 4g-t nemsokéra kijön :)
2010. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megveszed a telefont a bizonyos összegért, láthatod is, hogy 9900 Ftnál a legnagyobb a havidíj, nagyobb árnál kisebb a havidíj. Tehát a havidíjat kell fizetned két éven át mert addig szól a hűségnyilatkozat, viszont ebben ugye vannak a lebeszélhető percek, smsek és internet. Remélem jól fogalmaztam ha valami nem érthető akkor kérdezz és kifejtem jobban:D
2010. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
iphone a legjobb ha van pénzed vedd meg am nem tom mennyibe kerül biztos drága na mind1 a legjobb és én am pannonos vok:D
2010. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!