Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi alapcsomagunk van, és...

Digi alapcsomagunk van, és állítólag lennie kéne nekünk Comedy Centralnak. Állítólag vmilyen finomhangolással tudnám megtalálni, de nem tudom hogy. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 19:00
 1/6 anonim válasza:
Van a digibe comedi centrál. A műholdason is? Át kerestetem már hátha talál valamit.
2009. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van a digi csomagban comedy central, csak nem mindegy mikor keresed a csatornát, mert Délután van csak adás, délőtt valami zene csatorna van ugyan azon a "hullámhosszon"
2009. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és letudnád írni, hogy kereshetem meg azt a hullámhosszot pontosan?
2009. okt. 22. 19:26
 4/6 A kérdező kommentje:
hiába mentem rá bármilyen napszakban hogy összes hálózat keresés, a comedy central-t nem találta..
2009. okt. 22. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:

" Van a digi csomagban comedy central, csak nem mindegy mikor keresed a csatornát, mert Délután van csak adás, délőtt valami zene csatorna van ugyan azon a "hullámhosszon" "


Igen? :-O


Én T-Home-os vagyok, a legnagyobb csomagban (Van Cartoon Network-öm, Discovery-m stb.) de nekem a Comedy Central 24 órás. Nekem van de. is, épp ma volt egy kis szabadidőm délelőtt azt néztem, megy rajta az én kis családom amit nagyon szeretek.

2009. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is digim van, nekem délelőtt VH1 van a comedy helyén
2009. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!