Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Orion DVDR 9000 problémám...

Orion DVDR 9000 problémám van. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy egyik napról a másikra elfelejtette az időt. Viszont hiába állítom be újra, visszaáll 1999/11/30 00:00-ra. A poén az, hogy évet 2000-2099-ig tud. Elvittem szervízbe, de nem foglalkoztak vele. Valamennyire jártas vagyok e téren, tehát szerintem ez nem egy komoly hiba, mivel minden más funkciója kifogástalan. Arra tippelek, hogy a beépített memóriájával van a baj.


A Firmware frissítés segíthet? Ha igen, hol találok frisset és részletes leírást, hogy hogy kell csinálni (nem akarom elrontani és a környéken nincs semmi olyan hely, ahol csinálnak vele valamit).


Ha nem lesz jó, lehet valahol alkatrészt venni bele? (panelra gondolok)


2010. szept. 17. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

ha a hálózatról való lecsatlakozáskor felejt csak, akkor vszínű, hogy a memória litium eleme merült le, és 1 elemcserével javítható. (ha nincs elem akkor a nagykapacitású elektrolit kondi száradt ki, ill. vesztette el a kapacitását.)

ha nem ezek okozzák, akkor kérdezz itt:

[link]

2010. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!