Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez telefonos csalás?

Ez telefonos csalás?

Figyelt kérdés
Ma felhívott egy ismeretlen szám. Nem néztem ki az mert azt hittem egy barátom hív. A telefonban azt mondták tartozásom van nem mondták mennyi csak, hogy van és vegyem fel velük a kapcsolatot. Voltak ilyen számok is 3 volt az ismétlés azt megnyomtam újból elismételte, hogy tartozom valamivel. De én nem tartozom senkinek. Lehet, hogy átverés és elveszik a pénzem. Megnéztem az egyenlegem és nem változott.

2014. okt. 29. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne vedd fel veluk a kapcsolatot, tiltsd le a szamot es kesz.
2014. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Valaki véletlen vagy szándékosan a te telfonszámodat adta meg valamelyik banknál vagy szolgáltatónál.
2014. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mostantól megnézem, hogy ki hív ha ismeretlen akkor nem veszem fel. Remélem tényleg nem tartozom senkinek.
2014. okt. 29. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez se jó megoldás. Pl a volt barátomék otthoni száma rejtett számként volt s igy ki se irta nekem ha hivott. A hivás tényét kiirta de hogy ki azt nem,hiábna volt a telefonomban elmentve a száma.
2014. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 1DBogi válasza:
tiltsd le a számot!
2014. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!