HTC One vélemény?

Figyelt kérdés
A Htc one készüléket szeretném megvenni ámbár láttam/fogtam a kezemben nem tudommilyen?! Arra vagyok kiuváncsi hogy ha játszok,filmet nézek akkor ugye nem szakadozik a kép? Illetve szép képeket készít?És még hogy a S4 illetve a iphone 4 és a HTC one közül melyik a jobb? Előre köszönöm.

2014. júl. 7. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

HTC One egy gyönyörű, gyors telefon, egy problémája van: rossz képeket csinál a kamerája. S4 ebben jobb, ugyanakkor a Samsung féle Android (pontosabban a gyártói felülete) rosszabbul van optimalizálva.

iPhone 4 bár jó telefon volt, mikor megjelent, másik kettővel nem érdemes egy lapon említeni.

2014. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem sajnos one van, és nagyon megbántam, még fél évig szophatok vele a hűségnyilatkozat miatt.

vegyél használt iphone 5 vagy 5c-t

2014. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A HTC-nek csak 4 Mp-es kamerája van. A csúcsmezőnyben ez gyenge. Nekem nagyon bevált az S4, főleg a 13-as kamera okos szoftver támogatással. Az iphonnak kicsi a kijelzője, és drága...
2014. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!