Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan érjem el hogy vegyenek...

Mackóka900 kérdése:

Hogyan érjem el hogy vegyenek nekem a szüleim egy új telefont? és hogy hogyan csikarjam ki belölük?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Sehogy.

Húzz el és dolgozz meg érte.

2013. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy. Belőlem is most akar kicsikarni a gyermekem egy új telefont. Ajánld fel, hogy a felét kifizeted a spórolt pénzedből. Vagy a felét ledolgozod, segítesz a házimunkában. És indokold meg, hogy miért kell új telefon, miért nme jó már a régi. De ne azzal, hogy az osztályban már ennek meg annak is új van, mert azzal nem érsz célt.
2013. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Valahogy tudd meg, hogy mi az oka, amiért nem engedik, és próbáld meg azt orvosolni.
2013. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Érdemeld ki hülyegyerek!
2013. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

legyél évvégén színötös

vagy menny el dolgozni (ha vagy elég idős)

énis magamnak vettem laptopot, meg okostelefont, meg bármit amit szerettem volna

2013. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kidolgoztam a tuti tervet.


Legelső lépés, sötétíts be a szobádban, ülj be egy kényelmes fotelbe. Kapcsold be a régi telefonod kameráját. Írd egy papírra: Anya, Apa! Ezt azért csinálom, mert nem vettetek nekem új telefont!

Majd kezdd el sírni, csapkodd magad a földhöz, toporzékolj, üvölts, vergődj, szenvedj, kínlódj, folyasd a taknyod nyálad, mutasd meg azt a totális fájdalmat ami az egész tested-lelked mardossa.


Hogyha ez után sem kapsz új telefont, a szüleid szőrösszívűek, szökj meg otthonról.

2013. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dolgozz meg érte, pl. szünidőben menj el dolgozni valamit.


Én sem látom be, minek új telefon ha még működik a régi, főleg ha gyerek (általános iskolás) vagy még...


Mondjuk ha a szülőd helyében meglátnám ezt a "hogyan CSIKARJAM ki belőlük" szöveget, akkor a mostanit is elvenném, nemhogy új telefon. Majd ha tudsz tisztelettel beszélni a szüleidről esetleg visszakaphatod. Újról meg ne is álmodozz.

2013. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

milyen az anyagi helyzetetek? mert ha nemjó, mint a lakosság nagy részének, baszhatod, me ha nincs pénz, miből vegyenek...

mennyé' kapálni, nyáron, diákmunkaként és szerezd meg az árát, és vedd meg magadnak

2013. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem kérek negatív választ! akik meg segítettek a válaszaikkal annak nagyon köszönöm!
2013. márc. 11. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!