Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vettétek rá a szülőket...

Hogy vettétek rá a szülőket hogy egy drága telefont vegyenek?

Figyelt kérdés

Nyáron összeszedtem pénzt és akarok venni egy samsung wave telefont, de nem engedik h megvegyem mert azt mondják túl drága.

Sajnos titokban sem tudom megvenni mert náluk van a pénz.

Valami érvel meg győzhetném őket?(próbáltam hogy a többi hamar elromlik vagy hasonló de nem jött be) akármilyen érv jó még ha kicsit hazug is.

(bocsi ha túl hülyén fogalmazok nem erősségem)


2010. szept. 19. 10:25
1 2
 1/13 anonim válasza:

Elég érthető volt! :)

Szerintem igazuk van! Tudom, hogy most minden vágyad ez a telefon, de nekem is volt, és nem bírta fél évnél tovább (pedig én tokban tartottam, úgy vigyáztam rá, mint a szemem fényére!) Mikor bevittem a szervízbe rámkenték, hogy én piszkáltam meg a töltőnél lévő fémet, hogy kifollyon az akksim...

Úgyhogy azt mondták, hogy nincs garancia, és saját pénzből javíttassam! Én meg beadtam az egyik kereskedőnél, nem vettem másikat, van egy régi, amit 4 éve vettem, nem egy nagy szám, tud fényképezni, stb. De még semmi baja sem volt! :)

2010. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"akármilyen érv jó még ha kicsit hazug is"


Adjunk tanácsot, hogyan verd át a szüleidet? Oldd meg egyedül, szerintem elég becstelen vagy te egyedül is. Amúgy normális szüleid vannak, mégha neked most ez a telefon is jelentené azt hogy menő legyél, neki van eszük, nem neked azzal, hogy kidobd a pénzt az ablakon.

2010. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont Samsung Wavem van =) [13/L]

Hát,öö...nem kellett rávenni őket, először Samsung s5230at vettem, aztán apunak megtetszett a Samsung Galaxy Spica [ez még nyáron volt], és kérdezte, hogy nem akarok-e inkább ilyet venni? Sokat gondolkodtam rajta, és végül eldöntöttem, hogy inkább gyűjtök tovább egy drága telefonra [elvileg karácsonyig kellett volna, de apu csinált valamilyen munkát, amire elég szép kis összeget kapott, ezért ő kiegészítette a pénzemet, és így megtudtuk venni előbb]!

Anyukám először drágállotta a telefont, de őt ilyen érvekkel győztem meg:

-Akkor nem kéne venni külön gpst [nincs gps-ünk, mert eddig nem nagyon volt rá szükségünk, csak anyu mostmár szeretett volna venni egyet], és ezt még akkor is lehet használni, ha gyalogolok, nem csak az autóban

-Van rajta wi-fi, és az tök jó, mert ha beülök pl. Mekibe, akkor bírok ingyen netezni

-Biztos jó fényképeket csinál, mert 5megapixeles a kamerája, led villanóval, meg HD videókat készít, ami nagyon jó minőségű [egyébként tényleg pazar videókat, fényképeket készít], és ha nincs nálam a fényképezőgép, akkor legalább normális, szép lesz a kép, nem úgy, mint az mostani telómnál


Sok sikert!


13/L

2010. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első: Kár, hogy fél éve Samsung Wave még nem volt...xP
2010. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem hiszem h wave hamar elromlik majd kiderül (remélem)

Másodiknak: antisocial vagyok pont nem érdekel h menőnek hisze a sok selejt körülöttem.

Harmadiknak: 13 évesnek sztem korai ilyen cucc XD én 17 vok. ilyen módszer nem jön be náluk.

2010. szept. 19. 17:44
 6/13 anonim válasza:
te dolgoztál meg azért a pénzért (elvileg) mondmeg h adják oda vagy kiveszed a pénztárcából vagy ahol tartják..ennyi..17 évesen nem kell könyörögni a saját pénzedért...szerintem:/
2010. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csóró a család. azt kéne nekik a lové
2010. szept. 21. 21:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, b+ qrvára eltudom dönteni, hogy milyen telót szeretnék.

Nem vagyok hülye. Karácsony óta nézegetem a telefonokat, ami a wave-ben van, mind tudom micsoda. Igaz, a wave még csak 2hónapja jelent meg kb, de azóta tudom, hogy nekem ez KELL.

És kb minden tulajdonságát ki tudom használni.

Amúgy ne pattogjál itt nekem, 4év nem olyan sok, mint amennyire te azt hiszed....


13/L

2010. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

gyerek meg a felnőtt közt van különbség kisfiam.

(habár a mai kölkök elég pofátlanok)

2010. szept. 22. 10:36
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért te 17 évesen már felnőtt vagy? Kisfiam, meg gyerek és felnőtt közötti különbség, na ne röhögtess, hol vagy te még a felnőttségtől. Az lenne a felnőttséged, hogy akár hazugsággal is de kizsarolj a szüleidből egy drága telefont? azta, tényleg ez az érett felnőtt gondolkodás!
2010. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!