Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok a netröl rendelni...

Hol tudok a netröl rendelni jo minöségü babacipöz? Jo áron? ! A liliputit találtam de az elég drága, vagy mindenhol ennyi? Ti milyen márkát vettetek, magasszárut?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
siestat, assot, linea-t...ezeket veszegetem ami fogja bokáját persze
2009. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van sokkal olcsóbb is, pl a kínai piacon. De a babacipő fontos hogy jó legyen, ezért nem spórolnék rajta. Ilyenkor lehet "megalapozni" a késöbbi lábbetegségeket ugyanis.

A bokatartós elv már túlhaladott, egyre többen (főleg nyugaton)mondják a puhatalpú cipőt. (A siesta is kezdi felismerni a "trendet" :)

A liliputi oldalán lehet olvasni róla, meg ott van jó sok link, ahol szakértők írnak a témáról.

Engem annakidején meggyőztek, és nagyon bevált nekünk. Szerintem ezen ne spórolj!

2009. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!