Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vettétek rá a szülőket...

Hogy vettétek rá a szülőket hogy egy drága telefont vegyenek?

Figyelt kérdés

Nyáron összeszedtem pénzt és akarok venni egy samsung wave telefont, de nem engedik h megvegyem mert azt mondják túl drága.

Sajnos titokban sem tudom megvenni mert náluk van a pénz.

Valami érvel meg győzhetném őket?(próbáltam hogy a többi hamar elromlik vagy hasonló de nem jött be) akármilyen érv jó még ha kicsit hazug is.

(bocsi ha túl hülyén fogalmazok nem erősségem)


2010. szept. 19. 10:25
1 2
 11/13 anonim válasza:
74%

nem értem meg 13 éves mit pattog...

és elhiszem csóró a család mivel ebbe a világba senkinek sincs pénze...én már csak azt nem értem hogy minek kell neked drága telefon ha csóró a család?

menő leszel 1 telefontól? ezt nem oltásnak mondom de te tudod...

2010. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

nem toom csak kell.. de engem nem érdekel h másik mit gondol lehetnek full menő vagy olyan akit lese szarnak mások akkor se érdekelnének...

jo kis telo lehet játszani filmet nézni videózni fotózni olyan amit megéri megvenni nem mint a sok szutyok amiért kiadsz 50-70e aztán dobhatod ki meg hasonló.

2010. szept. 22. 21:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Te felnott? lol. Hat meg hivatalosan sem, nemhogy gondolkodasban :P
2010. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!