Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kérjem meg a szüleim...

Hogyan kérjem meg a szüleim hogy vegyenek nekem egy mobilt?

Figyelt kérdés

13. szülinapomra szeretnék kérni egy mobilt,csak nem tudom hogy hogyan tegyem.anyukám mindig megkérdezi hogy mit kérek és többségében azt válaszolom hogy semmit ez volt karácsonykor is nem mondtam hogy akarok egy okostelefont pedig mondhattam volna mert az anyagiakkal nincs semmi gond és mindent meg is tesznek értem.csak egyszerűen félek kérni


Segítsetek lécci!!!

Előre is köszi a rendes válaszadóknak!!!



2013. jan. 18. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olyan telefont kérjél inkább ami megéri az árát és többet bírja az akkuja 1 napnál.

Pl Samsung S5610 Primo !

2013. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Látom nem érted a kérdést nem a telefon kiválasztásával van a problémám hanem azzal hogy nem tudom hogyan kérjem meg a szüleim
2013. jan. 18. 21:32
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és eddig is volt mobilom és ha végig olvastad volna a kérdést az is kiderülne hogy okostelefont akarok
2013. jan. 18. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
épp ez az !nincs szükséged okostelefonra csak a reklámok miatt akarsz te is !
2013. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bp1985 ***** válasza:
65%
Anyu, szeretnék egy I5-öt, mert azzal tudok a suliba villogni, és facebookozni is tudok rajta.
2013. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát kössz ezt a két igazán rendes választ!!!!!

nem az volt a kérdés hogy mondjátok meg hogy szerintetek szükségem van-e egy okostelefonra

2013. jan. 19. 08:03
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Vágd fel az ereidet, ebből érteni fognak és már viszik is a kórházba az ájfont.
2013. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha annyira szukseged lett volna ,mar reg kertel volna , azt hiszem azt sem tudod mi az az okostelefon , inkabb kerj tejcsokit
2013. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt hittem léteznek olyan emberek akiknek a szövegértése nem a földdel egyenlő
2013. jan. 19. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
tord ossze a regit,ha nem olyan ertekes es mondd azt h elejtetted.Vagy add el a regit, es meg te is hozzapotolsz apukadek penzehez.
2013. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!