Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik fajta telefon a jobb?...

Amcsih kérdése:

Melyik fajta telefon a jobb? Android vs. Windows phone 8.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a nokia lumiákról? Wp8-as telón belül Nokia lumia 520 beszélek. Ha szerintetek az android jobb, akkor irj egy telót 45ezer ft-ig. Előre is köszi! :)

2013. márc. 3. 14:41
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

A Windows Phone

Nokia Lumia 520 30 000 ezer forint kártyásan

Az androdid egy nagy fos szerintem,lefagy meg amúgyis szar

jobban megéri egy windows phone

ja és az androidot le tudom tiltani a telefon azonosítója alapján-a windowst nem

2014. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 IstvanGTA válasza:

Windows Phone elönyök

•Gyors (egy 1 magos WP olyan gyors mint egy 2 magos Androidos) ez a tulajdonsag jo a netezésnél

•Ingyenes navigácio (ha letöltöd a térképet net kapcsolat nélkül is müködik)

•Nem fagy le (ez érvényes a legolcsobbtól a legdrágább WP telefonra)

2014. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 IstvanGTA válasza:
Még egy nagy előny a WP nek hogy a Microsoft fiok segitsegével a windowsphone.com weboldalon követheted a térkepen a telefont , megcsengetheted , zárolhatod és az adatokat is törölheted!Ráadásul ez a kiváló szolgáltatás ingyenes.
2014. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 IstvanGTA válasza:
Igaz hogy a WP piactér nem olyan nagy MÉG de az Xbox Live olyan játékélményt nyujt mindha egy hordozhato Xboxod lenne!
2014. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

Nekem van mind a kettő: Android is (LG), meg Nokia Lumia 520 is. A bajom csak annyi vele, hogy az előző Nokia sorozatokhoz képest egy visszalépés a testre szabhatósága. Még egy nyomorult profilt sem lehet benne létrehozni. Vagy minden ordít (SMS, zene, csengő, stb.), vagy minden kussol. Ha a zenét lehalkítom, hogy ne süketüljek meg, akkor nem hallom, ha csörög. Folyton állítgatni kell.

Ennél még egy gagyi Android is jobb az összes hibájával együtt.

2014. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Az androiddal nyíltsága miatt jobban jársz, könnyen vihetsz át fájlokat (pc nélkül), nem olyan szűk mint a win, vagy az ios. Nagyon megszokottnak tűnik ugyan az android de a napig ez a legjobb minden mobil eszközön, minden árkategóriában.
2014. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Barney96 ***** válasza:
A 20-30.000 Ft-os áraktegóriában meg egyenesen mennyei :)
2014. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Szerintem android. Az androidot launcherrel megtood csinálni hogy olyan legyen mint egy wp de a wp-t nem tood ugy megcsinálni hogy olyan legyen mint egy android phone ;)
2014. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Barney96 ***** válasza:
A traband tud fordulni de a ford nem tud trabantulni... Szerintem ebben a vitában már rég nem a kinézet a fő kritérium (android javára +1)hanem a sebesség és használhatóság az alsókategóriában
2014. febr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 medket válasza:
Csáó! Én pont egy éve vettem meg a Nokia Lumia 520-as telómat és azóta hibátlanul működik, semmi baj nem volt még vele, imádom a windows 8 phone-t. Ellenben a barátnőm samsung galaxy ace 3-as telójával, amin android van és egy kalap ..., már bocsánat... szinte fél nap alatt lemerül az akksija és egyéb problémák merülnek fel, szinte minden nap. Úgyhogy bátran ajánlom és kijelentem, hogy a Nokia Lumia 520, a maga win 8 phone-jával fényévekkel jobb telefon. :) Kellemes Karácsonyt!
2014. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!