Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Androidos telefonhoz...

Egy Androidos telefonhoz hozzá lehet rendelni két Google fiókot?

Figyelt kérdés
Én még régebben 5000Ft-ért megvettem egy alkalmazást a Google Play-ből és ha mondjuk második fiókként hozzárendelem ismerősöm telefonjához az én fiókomat az ismerősöm telefonján le lehet majd tölteni azt az alkalmazást amit én vettem meg? És után el lehet távolítani az én fiókomat az ő telefonjáról?

2013. márc. 2. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2013. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De utána le is tudom törölni a fiókomat róla, ugye? Csak mert nem akarom hogy olvasgassa a Google Talk beszélgetéseimet és az e-mail-eimet illetve ne akarom azt sem hogy az én számlámra össze-vissza vásárolgasson a Google Play-ből.
2013. márc. 2. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Az egyszavas válasz mindenre vonatkozott :-)

Le tudod törölni a fiókot.

2013. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb ha átküldöd neki azokat az APK fájlokat amiket szeretne?
2013. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


3. válaszoló: Nem, nem lenne egyszerűbb mivel a Google Play-ről letöltött alkalmazásoknak nem tárolódik el az apk telepítője a telefonon.

2013. márc. 3. 11:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, hogy eltárolódik.

Data/app könyvtárban. Root kell hozzá.

2013. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most azért nem fogom rootolni a telefont és ezáltal a garanciát semmivé tenni hogy átküldjek egy alkalmazást. :D
2013. márc. 3. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Garancia megmarad. Csak ki kell kapcsolni a root-ot.

Egyébként én tuti nem adnám oda senkinek a fiókomat.

De amúgy lehet PC-re is tölteni a Google Marketből.

Real APK Leecher progit letöltöd. Megadod neki az adatokat és már lehet is tölteni PC-re az APK-t. Én sokat használom.

2013. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is adtam oda neki csak letöltöttem a telefonjára egy alkalmazást az én fiókomból és aztán eltávolítottam a fiókomat a telefonjáról.
2013. márc. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!