Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik fajta telefon a jobb?...

Amcsih kérdése:

Melyik fajta telefon a jobb? Android vs. Windows phone 8.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a nokia lumiákról? Wp8-as telón belül Nokia lumia 520 beszélek. Ha szerintetek az android jobb, akkor irj egy telót 45ezer ft-ig. Előre is köszi! :)

2013. márc. 3. 14:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%

xperia u

de lesz itt vita az android és a wp fanok között...

sztem android, mert jobban személyre szabható, meg nem tetszik a wp felülete

2013. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
33%
Feltétlen fel kell tenni napi 10 iOS vs. Android vs. Windows Phone 7.8. vs. 8 kérdést? Ezzel csak a márkarajongók között szítasz háborút. Elmész egy Media Markt-ba, kipróbálod mindet és döntesz.
2013. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Pont azért vannak ezek a parázs viták,mert ami az egyik előnye,az a másik hátránya,és fordítva.Az egyéni igényeidhez szabva,neked kell mérlegre tenni neked mi a fontos.ÉN VÉLEMÉNYEM az,hogy 80-90 alatt nem vennék Androidot,mert biztos nem fut tökéletesen a rendszer egy olcsó droidon.Persze ha neked ellensúlyozza ezt a nagy fokú testre szabhatóság....hát hajrá.Mivel a Microsoft-nak szigorú rendszer minimum követelményei vannak,ezért az 520-as ugyanúgy futtatja a WP8-at,mint egy 920-as.(mondjuk ezért is nem lesz soha új WP 30 ezerért)Eltérés itt az egyebeknél van,(kamera,kijelző,RAM méret a komoly játékokhoz)és nem a használhatóságban,nem a felhasználói élményben,komfortban.Ez olyan mint anno egy 3210-es is ugyanolyan jól működött mint egy 8210-es,csak nyilván kevesebbet tudott.Sajnos Androidnál a rendszerből eredő hibák száma,a telefon árával fordított arányban van.SZERINTEM!!!
2013. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van mindkét rendszerem,igaz WP-ből csak 7.8 de én mégis az Android mellett döntöttem(Lumi 800+Sgs3),maradtam.A WP-nek annyi az előnye,hogy gyors!Én más előnyét igazán nem tapasztaltam.Az SGS3-tól meg többet vártam amilyen hardver van benne.De pl.csak a kamerafunkciókat nézve ég és föld.A WP mondhatnám nagyon kezdetleges.Azért amig használtam a mindennapokra a WP-t én nagyon szerettem.
2013. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%
Na azért nem ér egy 130ezres telefont,egy 58ezressel szembe állítani.:)Plusz még hozzá kell tenni,hogy a WP8-nak köze sincs a WP7-hez,csak ugyanúgy néz ki.Valójában nem a WP7 frissítése,csak rá van mondva.A WP7 CE kernelre épül,mint azt hiszem a régi pc-s Windows 95,98.A WP8 NT kernelre,mint a pc-s NT,XP,Windows7,Windows8 is.Nem vagyok szakmabeli,de fejlettebb rendszer az NT az biztos.Erre lehet építeni,a CE azt hiszem még a több magos procikat sem támogatta,nyilván behatárolta a lehetőségeket.(mondjuk azt sem tudom minek erőltette anno az Microsoft a CE-t,már a WP7.00 kiadásakor is régen volt NT,lehet nem gondolta hogy így fog fejlődni a mobil hardware)
2013. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Olvasgass az alábbi linken belül. Ott van jó kis android vs wp háború. xd Minden le van jó írva. Egyébként többségében itt is jó válaszokat kaptál.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%

NEGYEDIK VÁLASZOLÓ

Azért az sem mindegy hogy te egy közel 200.000 ft-os androidot hasonlítasz össze egy 50.000 ft-os wp-vel. Szerintem hasonlítsd össze egy lumia 920-al is és majd meg látod azt az "és és föld különbséget" , de itt már a lumia javára :DD

Szerintem a WP8 sokkal jobb és megbízhatóbb gyorsabb és nem kell belemászni a rendszerébe mint az androidnál (tapasztalatból mondom). Ha normális telefont akarsz és ráadásul olcsóbban akkor veszel egy WP8-at, de ha neked az android tetszik jobban akkor jobban bele kell nyúlnod a pénztárcádba mert ott csak nagyobb árért kapsz jobb minőségüt.

2013. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Negyedik vagyok:A Lumia 800 is volt 120.000Ft!Felesleges az árakról beszélgetni.
2013. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
42%
az android a jobb
2013. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Klayura válasza:
23%

Win8.

Az Android lefagy, és egyszerűen rossz.

Nokia Lumia 520 38.000 ft előfizetésesen.

És szuper, barátnőmnek is olyan van mióta megjelent (február óta) és semmi panasza nem volt rá, ezzel szemben nekem volt egy zte arizona...és mit mondjak...az a hülye zöld kuka kb hetente egyszer lefagyott, leállt...

WIN 8 RULEZ!

2013. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!