Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik fajta telefon a jobb?...

Amcsih kérdése:

Melyik fajta telefon a jobb? Android vs. Windows phone 8.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a nokia lumiákról? Wp8-as telón belül Nokia lumia 520 beszélek. Ha szerintetek az android jobb, akkor irj egy telót 45ezer ft-ig. Előre is köszi! :)

2013. márc. 3. 14:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
40%
Zte arizona azaz blade tudod mikori telefon b aszod?
2013. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 szecska8 válasza:
61%

nem az android rossz, hanem a zte arizona a szar

persze, hogy jobb nála egy kétszer annyiba kerülő windows phone

2013. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
5%
Az Android operációs rendszer eléggé fagy, sokkal lassabb a windows 8 platformnál, ezért mindenképpen azt ajánlom. (nekem nagyon nem vált be az Android, pedig drága telefonnal használtam, - nagyon bonyolult módon ROOT-olni kell, hogy normálisan működjön, és nehézkes is. Ráadásul a NSA-Google páros mindent tudni akar rólad, azt is közli a google-val, hogy pontosan hol tartózkodsz. (még akkor is , ha nincs bekapcsolva a GPS!! nem is szólva a feltöltött telefonszámokról,ismerősökről mailekról, ) . Szóval adatvédelmi szempontból katasztrofális OPrendszer az android. A windows phone valamivel jobb ebből a szempontból. Persze itt is jobb, ha nem a MIcrosoft tárhelyet használod. De legalább gyors, nagyon szép csempés felülete van, simán működik, nem kell állandóan újraindítani, napokat eltölteni az android rootolásával, eleve használhatóbb szinte minden funkció rajta A navigáció sokkal jobb, mint a google maps (Nokiákon biztosan)
2013. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
59%
szerintem nézz körül az apple boltjaiban is..:)
2013. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
0%
bocs az android egy fos de énszem a windows phone is az az ios a legjobb
2013. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
32%
szerintem a windows a jobb mivel kutatások is bizonyitották hogy a világon a 2. operácios rendszer amely a legkevesebb hibajelentést kapja mig az android a 2. olyan poerácios rendszer mely a legtöbb panaszt kapja.
2013. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Barney96 ***** válasza:
Mondjuk mások a részesedési arányok azt illik figyelembe venni
2013. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Ha 45000 a max keret windowsphone,mivel kicsi a rendszerigénye és gyengébb telókon is akadásmentes,gördülékeny jól használható

Viszont baromi sok hasznos app nincsen rá,szerintem egy katyvasz az egész,és a felhasználói élmény közelebb van a 0hoz mint az

2013. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

1hez

Ha többet is rátudnál áldozni akkor mindenképpen android vagy ios

2013. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
41%
Android sokkal jobb nekem lumiam van és nagy a rendszer követelménye, az Lumia 520 még a Temple run 2 se fut elrajta míg tesóm 800mhz telefonján elfut simán
2013. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!