Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a módszerek tényleg...

Ezek a módszerek tényleg működnek?

Figyelt kérdés
A Playen vannak wifi Harcker és hasonló programok. Ezzel tényleg néhány kattintással fel lehet törni a wifim jelszavát? Mert akkor inkább átállok vezetékes netre, és lemondok a telefonon netezésről.

2012. nov. 2. 10:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy mit el nem hisznek az emberek. Letöltik, és a kommentekben meg olvasod, hogy szar, fos, nem működik, holott poén az egész.
2012. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem lenne szarozás, meg fosozás, ha mindenki venné a fáradságot, és az ész nélküli letöltögetés előtt elolvasná a fejlesztői megjegyzéseket...
2012. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm sz értelmes válaszokat.

Viszont van itt valami:

Én nem olvastam megfelelően, nem sz.roztam, nem f.soztam, kérdeztem. Kérdeztem, egy ezért létrejött oldalon.

Semmivel sem tartom magamnál különbnek azokat, és akinek nem inge, nem veszi magára, akik kétféle válasz közül valamelyiket mindenki kérdésére beírják:

1. Olvasd el...

2. Google..

Ha ez így van, akkor egyetlen kérdés marad, amit lehet, hogy ki is lehetne guglizni:

Minek ez az oldal?


Szerintem az a kevésbé értelmes ember, aki normális válasz helyett ilyeneket írkál. Uff. Én beszéltem. Köszönöm mindenkinek!

2012. nov. 3. 05:58
 14/14 anonim ***** válasza:

1.A szarozós, fosozós részt nyilván nem kell magadra venned, ahogy mondtad is, ha nem inged, nem veszed magadra...innentől kezdve szól annak, aki úgy érzi, hogy bele tartozik ebbe a nem épp szűk keresztmetszetbe.

2.Olvasd el...jah, létrejött ez az oldal, hogy válaszoljon bárki bárki kérdésére, de ha te is elolvastad volna a felhasználói megjegyzéseket, akkor nyilván megkímélhetted volna magad egy kérdés felesleges feltételétől.

3."Használd a googlet"...ezt általában azoknak szoktuk feltenni, akik idejönnek olyan kérdéssel, hogy mennyibe kerül ez meg az a Telenornál, T-nél, Vodánál, vagy más idióta kérdésekkel, amire 40-szer megtalálta volna a a megfelelő oldalt, amíg beérkezik a kérdéséhez az első válasz...

4.Nem feltételezem, hogy vitatkozni szeretnél, de ha ez volt a célod, akkor abban sem vagyok biztos, hogy a megfelelő kategóriába tetted fel a kérdésedet.Bár elég sok ilyen van.

5.Itt a gyk-n is van egy úgynevezett kereső, nem a te kérdésed az első a wifi hacker appokkal kapcsolatosan, akkor is megmentetted volna magad egy új kérdés indításától, ha előbb utána keresel.

2012. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!