Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol léehet mobiltelefonokat...

Hol léehet mobiltelefonokat szedni amik nem müködnek? Merre vannak ijen rossz mobiltelefongyüjtők? Látott ijet valaki? mien üzletekben vannak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Patikában szokták leadni!
2012. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces..
2012. aug. 31. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan, mint a kérdés stílusa és helyesírása!
2012. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
üjjél bele!!
2012. aug. 31. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:

=)))

Vodánál pl. szokott lenni gyűjtőláda, de nem fogják odaadni neked, mivel veszélyes hulladék.

2012. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én gyűjtöm a telefonokat, de eddig csak ismerősöktől kaptam, és vaterán vettem őket. Szerintem nincs ilyen hely, mert ahol feljebb írták, veszélyes hulladék.
2012. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az nembaj ah nemadják oda.de belenyulniu nem lehet ha nemnéz oda senki?
2012. szept. 1. 00:24
 8/8 anonim válasza:
Nem tudsz bele nyúlni szerintem de ha magát a dobozt feltudod kapni és gyorsan tudsz futni akkor nem lesz gáz! (tapasztalat) :D:D:D:D:D
2012. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!