Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a módszerek tényleg...

Ezek a módszerek tényleg működnek?

Figyelt kérdés
A Playen vannak wifi Harcker és hasonló programok. Ezzel tényleg néhány kattintással fel lehet törni a wifim jelszavát? Mert akkor inkább átállok vezetékes netre, és lemondok a telefonon netezésről.

2012. nov. 2. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen a Wifi könnyben feltörhető,he ha ehhez hasonló jelszavat használsz akkor biztonságosabb: CRtgDEWWsdfG&10##WEd+dft50##
2012. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért ez elgondolkodtató. A fent említett programban konkrétan kettőt kell klikkelni, és adja a jelszót. Bár az is igaz, hogy miután ráeresztettem a saját wifimre, látszólag rendben lefutott, kiírta a fájl nevét, amiben lementette a jelszót, de azt nem lelem a telefonon, tehát nem is tudom, hogy eltalálta-e. Mindenesetre elgondolkodtató a dolog.
2012. nov. 2. 10:25
 3/14 anonim ***** válasza:
ugyan kérdező linkeld már be azt a wifi hacker cuccot, amit találtál a playen...
2012. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]

Véletlenszerűen próbáltam ki egyet a sokból.

2012. nov. 2. 10:31
 5/14 anonim ***** válasza:

Első app leírásból: "szimulálja"....a többiben..."prank...prank...prank...prank"


Ezek csak játékok, nem fogják feltörni a wifit.Ahhoz elég komoly ipari számítógép kellene, nem egy sz*ros mobiltelefon.Az első meg vagy viccelt, mikor azt mondta, hogy ilyen appokkal fel lehet törni, vagy totál hülyeséget beszél...

2012. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 P.O.C. ***** válasza:
Én is azt mondanám hogy a saját Wi-Fi -d feltöréshez kell. Már 2 perc guglizás után leesne, hogy azokkal a számítógépekkel, amik vezetékesen kapcsolódnak a routerhez, néhány kattintással meg lehet nézni vagy változtatni a Wi-Fi jelszavát.
2012. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak így ez elsőre rákattintva és végigolvasva: *** Kérjük, olvassa el, mielőtt letölti ***

Ez csak egy tréfa app. Minden meg nem engedett hacker egy hálózat egy igazi app lenne törvénytelen. Ez csak egy bonyolult tréfa app, hogy Önnek véletlenszerű jelszavakat és az alkalom arra, hogy bolond barátaidnak.

2012. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Másodikat elolvasva: WiFi Hacker (bgn) is a prank application that does not do any hacking of the network key or network, its just for fun.
2012. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért ez így már kicsit máshogy hangzik. Köszönöm!
2012. nov. 2. 11:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt írtam én is az 5-ös hozzászólásban...néha nem ártana el is olvasni, mielőtt letöltenél valami ilyen baromságot.
2012. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!