Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el, ha a...

Hogy felejtsem el, ha a "hagyományos" módszerek nem működnek?

Figyelt kérdés

A párom évekkel ezelőtt elment. Mindent összegyűjtöttem, és kidobtam, amit tőle kaptam, ahogy ezt mindenhol hallani, elmentem utána bulizni, ismerkedni, ahogy javasolták, fizikai munkával is próbáltam terelni a gondolataimat... és nem megy.

egyszerűen a legváratlanabb pillanatokban eszembejut a legszokatlanabb dolgokról, utcákról, mondatokról, idegen járókelőről, aki hasonlít rá.

tudom, hogy nincs többé, és így elfolyik az életem, ha csak az emlékekbe kapaszkodok... hiába próbálok másoknak esélyt adni,nem tudom őket megszeretni.

mit tegyek? adjak fel mindent, költözzek el messzire, legyen új munkám, új nevem, új "életem"?

Mit tehet tenni, ha nem múlik a gyász?


2011. júl. 31. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd: sírtál annak idején, amikor elment?
2011. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok.. Nekem főleg esténként jut eszembe,minden este csak rá gondolok,valamikor elaludni se tudok.Kegyetlen érzés.Próbálom az életemet tervezni,magamat,edzések,barátnőzés.Talán idővel fakul.Azzal nyugtatom magam,egyszer úgyis elmúlik,egyszer úgyis jön valaki,éltem át kisebb csalódásokat,de eddig mindig sikerült felejtenem.Nekem az első szerelmem,de tudom,hogy sikerül elfelejtenem,próbálok a rossz tulajdonságira gondolni,ha eszembe jut.
2011. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meghalt a párod? Ha igen, ki adta ezeket az okos tanácsokat.A gyászt át kell élned különben nem jutsz túl rajta.Az idő segít valamit, remélem találkozol valakivel, akit fogsz tudni így szeretni.
2011. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem pont az a baj,h mindent kidobtál,amit tőle volt vagy rá emlékeztetett.
2011. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj orvosi segitséget kérni ne fuss el mert az se fog segiteni úgy ahogy eddig se jött be semmi.

Valószinű hogy több év távlatából már nem őt gyászolod inkább magadat valami baj van az életedben és a próblémákat rá vetited mert jó "bünbak" így nem kell magadal szembe nézned.

2011. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!