Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mobiltelefon nélkül...

Tudnátok mobiltelefon nélkül élni, vagy itt valaki, akinek nincs telefonja?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 08:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
Tudnék, igaz nekem van, de sose hív senki, meg én se telefonálok senkinek, viszont most állást keresek így jól jöhet... :D
2012. szept. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én tudnék. Utálom, mikor csörög, főleg ha éppen olyan helyzetben vagyok, hogy úgysem tudok megoldani semmit. Én már bánom, hogy van. Elég lenne az otthoni vezetékes.
2012. szept. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én tudnék.

Persze van egy ócska régi, de nem is igazán használom, a sim kártya is lejár, meg nem is hívnak.

Persze lenne aki felhívjon, de az ismerőseim, és Én is úgy gondoljuk ha nagyon muszáj akkor telefonálunk, felesleges pénz kidobás

arra meg jó a kinti telefon, csak az a baj, hogy azt is tönkre teszik.

2012. szept. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Biztos tudnék. Az első időszak kicsit furcsa lenne, de menne a dolog. Furcsa vagyok ebből a szempontból. Gyakorlatilag semmi szükségem rá. 2 hete benne van a táskámban, naponta 2× ellenőrzöm, hogy keresett-e valaki de semmi több. Tudja mindenki a környezetemben, hogy lehetetlen mobilon elérni. Én is megpróbálom mindent mobil nélkül intézni. Viszont néhány hete észre vettem, hogy tönkre ment. Tiszta pánikba estem, hogy most mi lesz, hisz nincs mobilom. Persze mindenki jót röhögött rajta, hogy egyébként se kell. Talán a biztonságérzetet nyújt.
2012. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon szeretem, főleg nem üzeneteket írni. Pl ha hívtak és nem hallottam, akkor jön hogy miért nem vettem fel, vagy ha írtak miért nem írtam vissza.. pedig csak egyszerűen nem vagyok az a telefonálgatós, pötyögtetős típus.
2012. szept. 27. 08:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Na én nem tudnék. Se telefon, se laptop nélkül :-)


És én meg épphogy írogatni szeretek és nem beszélni. Mostanába a Viber-en szeretek pötyögni.

2012. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

> vagy itt valaki, akinek nincs telefonja?

Jelen! :) Nekem nincs mobiltelefonom (18F).

Egyszerűen nincs rá szükségem (szerencsére).

2012. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én 20 éves koromig anélkül éltem. :)
2012. szept. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudok élni mobiltelefon nélkül. Mai napig nincs saját mobiltelefonom. 30 éves már elmúltam.
2012. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nem, a munkám miatt is kell, családdal, ismerőssel is, akiket nem mindig látok és a párommal is naponta beszélek. Amúgy pedig a net miatt se rossz, GPS is van benne stb.
2012. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!