Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone5 vagy Galaxy S3?

Makaga kérdése:

IPhone5 vagy Galaxy S3?

Figyelt kérdés
Most nem az ára érdekel, nem tudok dönteni a két telefon között, szóval kaphatnék pár érvet, hátha elősegíti a döntésemet ?:) Előre is köszönöm!

2012. szept. 16. 12:32
1 2 3 4
 21/31 Multigod97 ***** válasza:
89%
igen, bocsi, ezt rosszul tudtam
2012. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
10%
Az S3 "csak" 1GB RAM van.Te keversz valamit.
2012. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Multigod97 ***** válasza:
89%
igen, már irtam hogy 2
2012. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Egyik sem :). A Sony Xperia T vagy TX-et vedd meg! Nem tudom a ketto kozul melyiket fogjak Europaban forgalmazni, sajnos csak az egyiket, nem nagy a kulonbseg koztuk de azert vannak elteresek. Minden esetre ezek a Sony legjobb teloi. Nemreg mutattak be oket Berlinben, gondolom nem kell tul sokat varni a forgalmazasara. Van bennuk NFC, ami nincs az iphone-ban, a kamera pedig 13 megapixeles. Az Xperia Smart Tag-ek valamennyi NFC-kepes keszuleken, igy az Xperia S-en is mukodnek. Egy NFC-kompatibilis telefont a Smart Tag-hez – egy ermealaku eszkozhoz – valo erintesevel aktivizalja a keszuleken felhasznalo altal elozetesen megadott es szemelyre szabott telefon beallitasokat, igy peldaul a Smart Tag ebresztoorat az agy mellett vagy a Smart Tag GPS-t az autoban. Ezek a profilok a felhasznalok izlesenek megfeleloen egyszeruen testre szabhatok. Ezekkel a megoldssokkal a felhasznalok idot megtakaritva optimalizalhatjak mindennapjaikat.


http://www.youtube.com/watch?v=LfkFgtoQtFQ&feature=player_em..


http://www.youtube.com/watch?v=o_UCVyna_vE


http://www.youtube.com/watch?v=q0KKIiMApoc&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=PLh6i-1Z8ZM

2012. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Multigod97 ***** válasza:
100%
Hát, szerintem annyira nem jó telefonok. Nem véletlen az, hogy mindenki az S3-at, One X-et és az iPhone-t mondják legjobbnak. Amúgy a kamerában nem minden a megapixel
2012. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Bagy valamelyik Sony-t amit a # 24 válaszoló írt vagy SGS3
2012. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

#24

Ezt az NFC-t úgy mondod mintha nem lenne az S3-ba se.Abba is van úgy hogy mégegyszer mondom.SGS3-at vedd.

2012. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

24-es vagyok

Nekem mindig is Samsung telom volt(tulajdonkepen a lakasban van jopar samsung termek: porszivo, tv, huto),....szóval nagyon szerettem a Samsunk telefonokat, a Pixon 12-vel olyan kepeket csinaltam, hogy mindenki elajult. Aztan volt Galaxy S-em is, azt is szerettem, csak egy gond volt veluk, hogy tobbszor lefagytak, kikapcsoltak. Baratnom Galaxy S2-je is lefagy neha. Na ez az egy dolog, ami zavar a Samsungban. Kulonben azt ajanlottam volna, mert az iphone-t valami miatt sosem szerettem. Egyszer a parom odaadta 1 hetre, hogy hasznaljam, egyszeruen nem tudtam megszokni. Az sem tetszett, hogy nem volt benne bluetooth, ez szerintem alap kell hogy legyen. Az elolap is unalmas, mert nem tudod olyan szepen szemelyre szabni, mint az Androidos telefonokat. Az iphone5 szerintem nem szep, kisse regimodi, de a Samsung GS3-sem tetszik kulore(hiaba vagyok samsungfan), sajna nem jonnek be a lekerekitett formak. Az uj Sony kicsit talan olcsobb lesz ezeknel, de szerintem semmiben nem marad le.


"Nem véletlen az, hogy mindenki az S3-at, One X-et és az iPhone-t mondják legjobbnak. Amúgy a kamerában nem minden a megapixel".....Hat persze, hogy ezeket mondjak a legjobbnak, mert ezek vannak forgalomban. Az uj Sony csak most fog bejonni a kepbe, a tobbseg azt sem tudja, hogy letezik, hisz csak augusztus 29.-en mutattak be. A pixel akarhogy is mondjak fontos. Mondom, volt egy 12 megapixeles Samsungom a Pixon 12, annak a kepeit egyik telo se veri.

A felsokategorias telefonok mar annyi mindent tudnak, mindenki megtalalhatja a neki megfelelot. Nekem a jo processzor mellett fontos a szep nagy eles kijelzo, a jo kamera, full hd video, elo hatterkep, es a dizajn.

2012. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Emberek! Térjetek már magatokhoz! Képesek vagytok egymás vérét szívni holmi telefonnak titulált kis számítógépek miatt? Nem gyerekes ez egy kicsit? Lényegben mindegyik csúcsmodell ugyanazt tudja. Ez a mesterségesen generált feszültségkeltés a két tábor között csak a marketing része amit ti szépen benyaltok!
2012. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Joell ***** válasza:
haaat..ha a kijelzo merete a tet akkor tudsz donteni..kissebb vagy nagyobb...tudasra kb azonos...iphone picit gyorsabb samsunk picit okosabb a funkcioivan...samsunk bovitheto..olcsobb..iphone vaganyabb...lehetne meg sorolni ezt is azt is..en most az iphonet vennem mert nem toltok le appokat es nem akarok nagy telot..bar volt mar z ultram is.de az i5 nek megfelel a merete..
2017. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!