Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone5 vagy Galaxy S3?

Makaga kérdése:

IPhone5 vagy Galaxy S3?

Figyelt kérdés
Most nem az ára érdekel, nem tudok dönteni a két telefon között, szóval kaphatnék pár érvet, hátha elősegíti a döntésemet ?:) Előre is köszönöm!

2012. szept. 16. 12:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Samsung Galaxy S3.Az iPhone 5 egy kalap ürülékkel egyenlő.De különben még nem is lehet kapni nálunk iPhone 5-öst.
2012. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%

Egyértelműen S3!

Mindenben jobb az ájfonnál!


előző +1

2012. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
29%
Miben jobb az IPhone 5 az S III-nál? Semmivel. Egyértelmű, hogy az S3. De a négy mag még felesleges, én a helyedben vennék egy Sony Xperia Ion-t vagy S-t. Én is Note-ot fogok venni jövőhéten, mert minek a négy mag, ha nem használja ki semmi?
2012. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
28%

IPhone 5 már csak villogni való telefon. Semmi lényeges extrát nem tettek bele amire az ember azt mondaná feltétlenül szükségem van rá a hétköznapi életben. IPhone 4-el felértek a csúcsra. Az tökéletesen van szinkronizálva a tudás a telefonnal és az akkumulátorral. 1-2 év múlva lehet én is veszek egyet, addigra meg is tudom fizetni :D


Samsung SIII már jobb egy fokkal, de nekem a kijelző nagysága és az akkumulátor viszonylagos gyenge teherbírása miatt kiesik a képből.

Sima Galaxy S legjobb telefon, Samsung ebbe a telefonba belepakolt mindet ami átlagos felhasználónak kell. Újabb modelleken csak az extrákat teszik bele, hogy kihúzzák az emberek pénzét.

2012. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem S3, de olvasd ezeket is el ha akarod:


[link]

2012. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Multigod97 ***** válasza:
46%
Nem értem hogy mért szarozza mindenki az iPhonkat. Hardwareileg oda-vissza veri az S3-at. Jobb a ppi-je, jobb a CPU-ja és a GPU-ja, és ugyannyi RAM van bennük (1 GB). Az anyagok, pedig műanyag vs. Aluminium/Üveg, ezt mindenki döntse el magában, hogy melyik tettszik neki. A kijelző pedig 4" vs 4.8", nekem és még sok embernek bőven elég a 3.5", sőt én a 4.8-at sokallom. Ami meg a sok bloggert illeti, akik azt írják, hogy "10 év múlva 1 méter hosszú lesz az iPhone kijelzője *hahaha*", azoknak csak annyit, hogy mindkét telefonnal 16:9-es aránya van.
2012. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
17%

jobb a GPU és a CPU-ja ?

Viccelsz ??

Az meg hogy mekkora a kijelző egyén függő!

2012. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Multigod97 ***** válasza:
64%
egy qaud-core GPU és egy dual core és a CPU, ami ugye A6 néven fut, ami gyorsabb mint a samsung-é
2012. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2012. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Multigod97 ***** válasza:
100%
igen, kb a többi is ennyibe kerül
2012. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!