Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vs Galaxy S3 vs...

IPhone 5 vs Galaxy S3 vs Galaxy Note 2?

Figyelt kérdés

Melyik készülék lesz jobb játék szempontjából?

Kérlek titeket, hogy úgy válaszoljatok, hogy ne álljatok egyik oldalon sem, de győzzetek meg, hogy miért jobb, és melyik készülék.



2012. szept. 16. 07:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%

Nekem jelenleg iPhone-om van,és imádom! Csodálatos a kijelző és ha egyszer a kezedbe foghatod,úgy érzed soha nem akarod majd elengedni.:))

Règebben volt Samsungom is,de avval a márkával nem vagyok megelégedve. De szerintem ők sem magukkal.:DD Mert mikor alkottak egy olyan telefont ami meglepően hasonlít (kivül is,belül is) az egyik Apple termékére,picit fura volt.

Szóval èn az Applet javaslom.:))

2012. szept. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Hát, nekem 1 iPod Touch 4G-m, és 1 Galaxy S2-m van. Annyiban tetszik az S2, hogy személyreszabható mindenféleképp. Viszont Jailbreakkel az iPod is személyreszabható, mert találtam pár újdonságot. :)

Azért nem tudok dönteni, mert az S2-t kicsinek tartom, és a Note 2-nek a kijelzője nagyobb, és a ceruzás irányítása is tetszik.

Az iPhone pedig azért, mert a játék, amit láttam rajta, nagyon szép volt. De 2 évre szeretnék telefont venni, és azért is gondolkozom rajta..

Így nagyon nem tudok dönteni a 2 készülék közt, mert mindkettőben van valami, ami megfogott. Ha 5"-al jött volna az Apple, akkor lehet, hogy egyértelmű lenne a választásom, csak így a kis kijelző mellett nehéz dönteni.

2012. szept. 16. 08:21
 3/37 anonim ***** válasza:
36%
Egyértelműen S3.A tűéles nagy kijelzőn élvezet a játék arról nem is beszélve hogy minden játékot elvisz akadásmentesen.
2012. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Értem, viszont a Note2-nek nagyobb a kijelzője, de arra a régebbi játékokat nem nagyon portolják majd, mert a sima Note-ra sincs valami sok játék, de lehet azért is van, mert más a felbontása, mint a többi hd kijelzőnek.
2012. szept. 16. 09:15
 5/37 anonim ***** válasza:
Az iPhone. Hiába csinálnak egy telefonnak hatalmas kijelzőt( a telefon is nagyobb lesz tőle) ,mert azt hogy rakod zsebre? Ha telefonálsz,oldalról szinte az egész fejed eltakarja.:DD
2012. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Még simán zsebbe lehet rakni, mert a sima note-ra is mondták, hogy ugyanúgy ellehet tenni. Van olyan Tablet, amivel lehet telefonálni.. azzal hülyébben néz ki az ember. :D

Viszont S2-m van, ezért nem is szeretnék S3-ra váltani, mert megkapja az S2 is a felületet, és az újításokat, de a Note 1 új dolgokat hoz, és ezért is jobbnak tartom, mert tetszenek a funkciói.

2012. szept. 16. 09:45
 7/37 anonim ***** válasza:
0%
A NOte-on minden játék megy. Hiába a nagy felbontás. Szóval ennyit erről. Én a Note 2-őt venném, de csak azért, mert szeretnék egy tabot és egy új telót, és a note mind a kettőt hozza.
2012. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Ha a nagy kijelző a fontos akkor Note. Az i5-nek csak hosszban változott a mérete. És jóval kisebb, mint a Note.

Nekem i4-em van, de én nem fogok váltani. Igaz nekem nem is lényeg a játék.

2012. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
19%
Elképzeltem hogy egy tablettel telefonál valaki... "Bocs, hívnak" előveszi a táskájából felveszi és két kézzel odateszi a fejéhez aztán oldalról csak a cég logó meg egy kocka látszik :DD
2012. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
18%
Kérdésedre válaszolva S3 a nyerő (utolsó voltam)
2012. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!