Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vs Galaxy S3 vs...

IPhone 5 vs Galaxy S3 vs Galaxy Note 2?

Figyelt kérdés

Melyik készülék lesz jobb játék szempontjából?

Kérlek titeket, hogy úgy válaszoljatok, hogy ne álljatok egyik oldalon sem, de győzzetek meg, hogy miért jobb, és melyik készülék.



2012. szept. 16. 07:34
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék 1 igazán nagy telefont, mert mikor S2-t vettem, akkor még nem jelent meg a Note.. Rá pár nappal jelentették be.. Utólag sajnáltam, hogy nem vártam, de szerintem most az S2 is tökéletes, csak nekem nagyobb kijelző kell. A 2GB rammal meg gyorsabb is az S3-nál valamivel.
2012. szept. 16. 20:09
 12/37 anonim ***** válasza:
0%
Note 2!!! 4 mag, 2gb ram, 1,6 ghz, 26-32-64 gb tueles gyonyoru szep 5.5 kijelzo... a legjobb valasztas ha egy hatalmas kijelzos csucs telefont akarsz.. en is valtok Note-rol!! :)
2012. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Már csak azt nem értem, hogyha tudod, hogy it akarsz akkor miért tettél fel kérdést. :)

Tehát akkor note2, azt nem is értem, hogy az i5 hogyan jött szóba, mert annak az S2-nél kisebb a kijelzője.

2012. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Mikor kiírtam a kérdést, akkor még az i5 tetszett, mert mutattak róla real racing 3-as játékot, ami megtetszett.

Akkor nem a kijelző mérete volt a fontos, hanem a játék. Az S3 felesleges, mert nincs hozzá toll. A Note-t meg mindig szerettem volna, mert szinte régóta álomtelefon volt.

Most, hogy megjelent a Note 2, erősen megtetszett. Az S3 újításait a Note2 úgyis megkapja, és kap még egyedi S Pen-es dolgokat, ami tetszik, és szinte azt érzem ilyenkor, hogy nekem találták ki a készüléket. + a 2GB ram megfogott, mert már kellett ez az új Samsung Androidjához, mert nagyon ette a ramot.

2012. szept. 17. 15:26
 15/37 anonim ***** válasza:
én is a S3 és Note2 között gondolkodom, de jobban a Note2re hajlok:D Mikortól lesz kapható?
2012. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Októbertől.. :D
2012. szept. 19. 19:38
 17/37 anonim ***** válasza:
óóóó:DD de jóó :D azt hittem hogy csak novembertől lesz....:D
2012. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Én Novemberben veszem, addigra 1-2ezerrel talán lentebb megy az ára, és kiderül, hogy lesz-e valami hibája.
2012. szept. 19. 20:58
 19/37 anonim ***** válasza:

S3 a legjobb nekem is az van

Majd akkor vegyél iphone 5-öt ha ezeket kijavítják:

Rossz kamera: ha valami nagyon fényes akkor lilára szinezi a képet

Erre annyit mondott az apple hogy rosszul tartod és hogy ne irányitsd fényes tárgyra

A virtuális billentyű: vibráló csikok vannak rajta ami eléggé zavaró

Tulságossan kopik most felhasználó már a kicsomagolásnál kopott volt

Akkor ott van még a csatlakozo aminek az usb fele beragad a dugajba mert tulságosan mélyre csinálták a lyukakat ami tartaná hogy ne essen ki könnyen

Meg ott van még az a pocséknak sem nevezhető térkép szóval ha ezt mind kijavitják akkor majd a következő iphone-ra lecserélem az s3-as omat.

2012. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Az iphone nem éri meg az árát. A Note 2 egy isteni teremtmény, én is most olyanra cserélem az Iphone 4-em. Az iphone divattermék, egy alma logot fizetsz meg rajta :)
2012. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!