Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel jobb a samsung galaxy...

Mivel jobb a samsung galaxy s3 a sony xperia ionnál?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert néztem egy összehasonlító videót és 6600 pontot ért el a sony a benchmark szerint míg a samsung a dupláját! Van érdemleges minőségi vagy bármilyen különbség a két telefon között? Ion tulajdonos vagyok ezért érdekelne mert próbálgattam a samsungot is de nem éresztem különbséget! Köszönöm a válaszokat! :-)

2012. szept. 16. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesítményileg az S3 dupláját éri el, ergo dupla erős hardver.
2012. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi különbség van a samsung jabára, hogy az 4 magos, míg a sony az kettő, de jelenleg a 4 magot nem használja ki semmi, és az összes többi tulajdonságban a sony az jobb.
2012. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt nem voltak 2 magos telefonok, addig nem jöttek a jobb játékok. Most itt vannak a 4 magos készülékek, és az Nova3 eléggé szép lett. Szóval van előnye annak is, hogy minél több magos 1 telefon. Igaz, hogy nem használja ki semmi szinte.. De így a gyártók legalább bátorkodnak.
2012. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát jó csak nagyából egyidős teló és dupla teljesítmény, kicsit meglepődtem :-D amúgy lesz valaha új android a telómra? Az icecream 4.0 androidra gondolok!
2012. szept. 16. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
ELvileg már kijött az ICS.
2012. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha rá megyek a szoftver frissítésre nem jön ki semmi h frissíteni lehetne! Tipp?
2012. szept. 16. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan kintvan, de a szolgáltató késik. OTA-n nem hiszem, hogy megjelenne. Tedd fel a sony gyári szoftverfrissítő progiát gépre, és ott nézd meg.
2012. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!