Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800-at szeretnék...

Ewettke kérdése:

Nokia Lumia 800-at szeretnék venni s nem tudom jó döntés-e? Kérlek írjatok róla valamit.

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel én nem vagyok wp8 párti, ezért szerintem jó telefon, csak sajnos elég drága.
2012. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen jó telefon. Stabil, designos, mindent tud, amit egy átlag felhasználó elvárhat.
2012. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remek készülék. Megéri megvenni.
2012. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem éri meg. Dizájnos, igen mert a külsejét N9-től kapta, de eléggé rontja az összhangot a kisebb kijelző. WP7-es rendszer fut rajta, WP8-as telefonok majd csak ősszel debütálnak. Szerintem mindenképp érdemes volna megvárni azokat, mert sokkal testreszabhatóbbak lesznek, nem lesz annyi korlátozás benne, mint a WP7-ben, tehát mint a mostani Lumia modellekben. Lehet ezek apróságok, de az ember nem is gondolja, hogy hányszor jól jönne: nem lehet adattárolóként használni, bluetooth-on sem lehet fájlokat küldeni, fájlokat zune programmal kell rákonvertálni (mint iPhone-nál az iTunes), és a körülményes csengőhangbeállítás is vicc. Akikkel eddig én találkoztam Lumia 800 tulajdonosok, megbánták a vásárt, főleg az N9-emet látván, hogy mennyivel látványosabb meg mennyivel többet tud, miközben ugyanúgy néz ki... Ami igaz, hogy nagyon jól optimalizált a rendszer, egyáltalán nem akad (de megjegyezném, hogy nem kell hasraesni a látványelemektől, az egész rendszer két oldalból áll, egyszerű mint egy bot).


Szerintem túlértékelt, és a helyedben megvárnám az őszi WP8-as Lumiákat! A Nokiával nincs bajom, még mindig jól összerakják a motyóikat, de a WP7... tényleg olyan, mint egy teszttelefon: http://www.youtube.com/watch?v=_elqLDSt36k


A döntés a te kezedben van :)

2012. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 egy meleg válasza:
egy nagy rakás szar
2012. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó, ne irígykedj...

utolsó előtti: szerintem wp8-nál sem fog változni se a mass storage mód, se a bluetooth fájlküldés. egyedül azért érdemes várni a wp8-at, mert a 7eseknek lejjebb megy az ára.

2012. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!