Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebben a cikkben mit említenek...

Kisvuk29 kérdése:

Ebben a cikkben mit említenek az Arc s-ről és a mini pro-ról?

Figyelt kérdés

[link]

Nem vagyok profi angolos.



2012. júl. 26. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A Sony bejelentette, hogy egyetlen 2011-es modell sem fogja megkapni hivatalosan a 4.1-es Jelly Bean OS-t.

Röviden, tömören ez a lényeg.

2012. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez a kettő miért volt kiemelve.Azt nem értettem.Amúgy azt levágtam,hogy nem kapnak.
2012. júl. 26. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak egy példa volt.A mini pro az Xperia széria leggyengébb hardveres trióból az egyik, így egy alsó kategos xperia darabot választottak példának, az Arc S meg a legerősebb hardveres telójuk volt, így az a másik véglet.


Erről a kettőről tutira tudni, hogy nem lesz ics, de a többire sem várható, mert egyik sem üti meg a JB minimális hardverigényét.Persze a google szerint...

2012. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet attól a holo-t szépen vinnék,de majd a lelkes rom főzők megoldják a problémát.
2012. júl. 27. 00:39
 5/6 anonim ***** válasza:

"More specifically, Sony is saying that no official OTA to Android 4.1 for the Xperia Arc S and the Mini Pro."


Speciálisabban a Sony azt mondja nincs hivatalos OTA Android 4.1 Xperia Arc S-re és a Mini Pro-ra.


Nos az OTA azt jelenti, hogy frissítés a telefonról (Over the air). Ez így azt is jelentheti, hogy lesz, de csak pc companionnal vagy update service-el számítógépről...

2012. júl. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsit tovább olvastam az oldalról.

Azt én aláírom, hogy a második bekezdésben pontosítottak arra, hogy OTA frissítés nem lesz a 2011-es Xperia családra, de akkor nem értem, hogy miért a hardveres inkompatibilitással jöttek?!

Aztán itt van egy facebook részlet a Sony-tól, amiben azt írják, hogy azért nem lesz, mert újabb xperiákat dobnak a piacra, és azzal kell foglalkozniuk/azzal fognak foglalkozni.

Viszont, ha az Arc S-re sem lesz JB, esetleg egyáltalán semmilyen formában, akkor biztosra vehető, hogy az összes alatta lévőre sem...

2012. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!